کاهش ساعت کاری حمل و نقل عمومی متناسب با تصمیمات ستاد ملی کروناست

به گزارش وبسایت دانشجویی، مشاور عالی معاونت حمل و نقل و ترافیک با بیان اینکه کاهش ساعت کاری خطوط حمل و نقل عمومی در پایتخت، در راستای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا اتخاذ شده است ، گفت: کاهش شیوع کرونا، همکاری همگانی را میطلبد.

کاهش ساعت کاری حمل و نقل عمومی متناسب با تصمیمات ستاد ملی کروناست

به گزارش خبرنگاران، شهریار افندی زاده در این باره توضیح داد: با توجه به شرایط شیوع کرونا در شهر تهران که روزانه بیش از 11 هزار ابتلای جدید و بیش از 450 مرگ را رقم میزند ستاد ملی مقابله با کرونا، تصمیم بر اعمال محدودیت فعالیت برای 3 گروه از مشاغل گرفت که بر مبنای آن از ساعت 18 دیگر فعالیتی در شهر تهران انجام نشود.

مشاور عالی معاونت حمل و نقل و ترافیک گفت: متناسب با تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر اعمال محدودیت یک ماهه برای فعالیت مشاغل گروه 2،3و 4 به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، کاهش ساعت کاری خطوط حمل و نقل عمومی در پایتخت از سوی معاونت حمل و نقل، ترافیک هم اجرا شد.

افندی زاده با تاکید بر اینکه،در ردیف مشاغل گروه 3 مشخصا به کاهش فعالیت مترو و حمل و نقل عمومی درون شهری اشاره شده است، گفت: ساعت کار حمل و نقل عمومی حدود 2 تا 2.5 ساعت پس از محدودیت فعالیت اعلام شده از سوی ستاد(ساعت 18) در نظر گرفته شده و اکنون آخرین زمان حرکت حمل و نقل عمومی ساعت 8.30 میباشد.

بنا براعلام روابط عمومی معاونت حمل و نقل شهرداری تهران، وی با بیان اینکه همه باید در جهت کاهش شیوع کرونا و اجرای دقیق محدودیت ها همکاری و مساعدت لازم را به عمل آوریم یادآور شد: معاونت حمل و نقل و ترافیک شرایط خدمات رسانی به مسافران در تمام ناوگان را روزهای اولیه مورد آنالیز قرار میدهد و در صورت احتیاج به اصلاح ، نسبت به تغییر مجدد زمان و نحوه سرویس رسانی اقدام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 آذر 1399 بروزرسانی: 23 آذر 1399 گردآورنده: nbdfars.ir شناسه مطلب: 147

به "کاهش ساعت کاری حمل و نقل عمومی متناسب با تصمیمات ستاد ملی کروناست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش ساعت کاری حمل و نقل عمومی متناسب با تصمیمات ستاد ملی کروناست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید