پنس: تهدیدات روسیه و چین در فضا افزایش یافته است

به گزارش وبسایت دانشجویی، معاون رئیس جمهور آمریکا مدعی شد چین و روسیه تهدیدات خود را در فضا علیه آمریکا بیشتر نموده اند.

پنس: تهدیدات روسیه و چین در فضا افزایش یافته است

با ما همراه باشید و با تور چین ارزان از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به نقل از راشاتودی، معاون رئیس جمهور آمریکا چین و روسیه را به تشدید تهدیدات خود در فضا متهم کرد.

مایک پنس اعلام نمود تهدیدات روسیه و چین در فضا رو به تزاید است. معاون دونالد ترامپ بدون ارائه مستنداتی در این خصوص گفت: تهدیداتی که آمریکا در فضا با آن روبروست از جانب روسیه و چین در حال تشدید است.

این در حالیست که اخیرا دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا فرمانی را برای استفاده از انرژی هسته ای به منظور تقویت آنچه رهبری آمریکا در فضا خوانده شده، به امضا رساند. این یادداشت که دستور العمل شمار شش در زمینه سیاست های فضایی نام گرفته، بر قدرت استفاده از سیستم ها و موتور های انرژی فضایی به شکلی ایمن و دائمی در جهت اهمیتی فوق العاده به منظور حفظ سلطه آمریکا و راهبرد آن در فضا و تقویت ان تأکید نموده است.

وزارت خارجه چین می گوید واشنگتن با متهم کردن روسیه و چین به ایجاد تهدیدات فضایی، بلندپروازی هایش را در زمینه کسب رجحان نظامی و توسعه سلاح های پیشرفته توجیه می نماید.

پیش از این کشور های عضو بریکس در بیانیه ای اعلام نمودند در حال آماده کردن قانونی هستند تا از رقابت تسلیحاتی در فضا جلوگیری گردد. ، باشگاه خبرنگاران

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 9 بهمن 1399 بروزرسانی: 9 بهمن 1399 گردآورنده: nbdfars.ir شناسه مطلب: 234

به "پنس: تهدیدات روسیه و چین در فضا افزایش یافته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنس: تهدیدات روسیه و چین در فضا افزایش یافته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید