معبد کوان کونگ؛ تنها معبد چینی در بمبئی

به گزارش وبسایت دانشجویی، معبد کوان کونگ بمبئی در سال 1919 میلادی ساخته شد. معبد در یک خانه دو طبقه واقع شده و یکی از نشانه های باقی مانده از جامعه پر جنب و جوش چینی است. با ما در این مقاله جذاب همراه باشید تا شما را با دیدنی های معبد کوان کونگ kwan kung temple بیش از پیش آشنا کنیم.

معبد کوان کونگ؛ تنها معبد چینی در بمبئی

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور بمبئی ما را تجربه کنید.

آشنایی کوتاه اما خواندنی

در داخل این معبد شگفت انگیز، مجسمه ای از خدای جنگاور و مبارز، کوان تای کوون وجود داشته و بر روی میزی هم که در مقابل این خدا بوده، پیشکش هایی مانند پول، طلا، ورقه های نقره ای، بخورهای خوشبو و جام هایی که با طلا یا برنج پر شده اند، دیده می شوند. عبادت نمایندگان و گردشگران ممکن است کائوسیم یا چوب بخت و اقبال را در این مکان پیدا نمایند که تکه های چوب مربوط به پیش گویی هایی است که در قرن سوم میلادی انجام می شدند. آلبرت تام همراه با مادرش در طبقه اول این معبد به عنوان محافظ آن زندگی می نمایند.

آلبرت تام می گوید: همه عمرم را در این معبد دیدنی و زیبا زندگی نموده ام. چینی هستم، اما بمبئی خانه من است و نمی توانم آن را ترک کنم. آن ها فضای معبد ما kwan kung temple را برای رویدادهایی مانند جشن سال نوی چینی ها یا جشن ماه آماده نموده و در این روزها بیش از 500 نفر در این مکان حیرت آور گرد هم می آیند. در گذشته، عده زیادی از چینی ها در بمبئی زندگی می کردند، اما اکنون به چند صد خانواده تقلیل یافته اند. معبد نشانه ای است برای یادآوری همه چیزهایی که از دست رفته اند، اما اهمیتش به عنوان یک معبد فعال در جامعه چینی مقیم بمبئی، یادآور یک حقیقت دیگر نیز هست؛ اینکه کسانی مانند آلبرت تام و مادر عزیزش، بمبئی را به عنوان خانه خود می دانند.

در ادامه بخوانیدجاذبه های گردشگری بمبئی را در اوج زیبایی و نشاط تجربه کنیدمنبع: همگردی
انتشار: 10 بهمن 1399 بروزرسانی: 10 بهمن 1399 گردآورنده: nbdfars.ir شناسه مطلب: 237

به "معبد کوان کونگ؛ تنها معبد چینی در بمبئی" امتیاز دهید

1 کاربر به "معبد کوان کونگ؛ تنها معبد چینی در بمبئی" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معبد کوان کونگ؛ تنها معبد چینی در بمبئی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید