اخبار اقتصادی

تحریم رئیس اجرایی هنگ کنگ، وی چت و تیک تاک، پکن را برافروخت، افزایش تنش در روابط آمریکا و چین

یک روزنامه عرب زبان در گزارشی نوشت: با تحریم رئیس اجرایی هنگ کنگ و صدور دستور ممنوعیت معامله آمریکایی ها با مالکان برنامه های چینی وی چت و تیک تاک از 45 روز دیگر، تنش در روابط میان پکن و واشنگتن افزایش یافت.

9 آبان 1399

پرداخت 13 میلیارد ریال وام به هنرمندان خراسان شمالی

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: از ابتدای پیدایش ویروس کرونا تا به امروز 12 میلیارد و 710 میلیون ریال تسهیلات به اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان پرداخت شده است.

7 آبان 1399

خرابی 900 نازل سوخت در کشور

رئیس کانون انجمن های صنفی جایگاه داران سوخت کشور گفت: طبق آخرین آمار چیزی بالغ بر 800 الی 900 نازل سوخت در کشور خراب است.

7 آبان 1399

اختیار فروش و سهام خزانه؛ دو راه حل نجات این روزهای بورس

خرید اوراق اختیار فروش تبعی به سهام داران اختیار می دهد که سهام تحت تملک خود را به قیمت تضمین شده در تاریخ معینی در آینده به فروش برسانند، از سویی انتشار این اوراق موجب خواهد شد تا هیجانات فروش فروکش نموده و سرمایه گذاری های مردم نیز بیمه گردد.

5 آبان 1399

اتاق ایران، مرزهای تجاری نیازمند مدیریت واحد هستند

خبرنگاران - شهلا عموری، رئیس اتاق اهواز معتقد است برای حل مشکلاتی که گاه و بیگار در مرزهای به وجود می آید و تجارت خارجی و صادرات را با مشکل روبرو می شکند، باید از سوی دستگاه های مسئول در مرزها، یک مدیریت واحد ایجاد گردد.

3 آبان 1399

بچگانه ترین هدایای تبلیغاتی کدام است ؟

هدایای تبلیغاتی بچگانه چیست؟بچه ها همیشه به دنبال بازی و چیزهای هیجان انگیز هستند و والدین نیز به فکر تأمین تفریح و رفاه فرزندانشان می باشند. بنابراین اگر شما به دنبال تبلیغ و رونق مالی خود هستید می توانید با هدایای تبلیغاتی بچگانه و جذاب توجه آ ن ها...

1 آبان 1399

تصاویر عجیب از ورود فاضلاب به دریا در بندرعباس

مردم بندرعباس یک ضرب المثل قدیمی دارند که می گوید: دیریا با لو سغ ساهار نابو. حالا، اما باید گفت دیریا با فاضلاب ساهار اَبو.

29 مهر 1399

نقطه عطف دیپلماسی 42 ساله ایران

ایرنا نوشت: جمهوری اسلامی ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تعامل سازنده و مبتنی بر احترام متقابل با دولت های مشروع دنیا را مبنای سیاست خارجی خود قرار داد و این فرایند در دوره فعالیت دولت های مختلف در چهار دهه اخیر با فراز و نشیب هایی ادامه داشت اما امضای...

27 مهر 1399

گشت و گذار در موزه زمان تهران

برای قدم گذاشتن در صفحه جدیدی از تاریخ و هنر آماده باشید، راه دوری در پیش ندارید، همین جا در دل پایتخت گنجینه ارزشمندی در یکی از عمارت های دلنشین و باصفای تهران به نمایش گذاشته شده که ماموریتش آشنایی نسل های آینده با ریشه های تاریخیشان است.

24 مهر 1399

سرمایه گذاری در بورس باید بلندمدت باشد

به گزارش خبرنگاران، سعید اسلامی عضو شورای عالی بورس در مورد تصمیمات هیات دولت و شورای عالی بورس به منظور حمایت از بازار سرمایه اظهار کرد: از آنجایی که بازار سرمایه حساسیت های خودش را دارد و مردم هم به عنوان سرمایه گذار در این راستا گام گذاشتند باید بدانند...

22 مهر 1399

حقه های جدید پمپئو برای پیشبرد مکانیسم ماشه ، معین زمان برای بازگرداندن تحریم های ایران

وزیر امور خارجه آمریکا با تقطیع بخشی از قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل متحد تفسیری مغلطه آمیز از شرایط لازم برای بازگشت تحریم ها علیه ایران ارائه داده است.

21 مهر 1399

پیش بینی بورس فردا 5 شهریور 99 ، بورس فردا چه می گردد؟

مهدی افضلیان، کارشناس بازار سرمایه در مصاحبه با خبرنگاران اعلام کرد: فردا شاهد بازار مثبت بورس خواهیم بود.

21 مهر 1399

خبرنگاران فروش بیش از 57 هزار میلیارد تومان اوراق بدهی دولتی

تهران - خبرنگاران - در 12 دوره حراج هفتگی اوراق بدهی دولتی، بیش از 57 هزار میلیارد تومان اوراق توسط بانک ها و سایر موسسات مالی، خریداری شد.

19 مهر 1399

وزیر دفاع یمن: روز های آینده شاهد غافلگیری هایی خواهیم بود

وزیر دفاع یمن امروز یکشنبه گفت: روز های آینده شاهد غافلگیری های بسیاری است که طی آن ضربات مهلکی به دشمن وارد خواهد شد و دشمن متحمل شکست های سنگین می گردد.

19 مهر 1399

جدیدترین قیمت انواع لوازم خانگی داخلی و خارجی در بازار

خبرنگاران: در این گزارش نرخ جدیدترین لوازم خانگی را گردآوری نموده ایم.

19 مهر 1399

خبرنگاران امضاکننده قرارداد با ویلموتس مسوولیت کیفری دارد

تهران- خبرنگاران- رییس مرکز وکلا گفت: به زعم من مسوولیت کیفری متوجه امضاکننده و متولی قرارداد مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی خواهد بود و طبق ماده 598 قانون مجازات اسلامی در حکم تصرف غیرقانونی در اموال عمومی است و ضمانت اجرای کیفری هم دارد.

19 مهر 1399