کاوش در تفریح های پر جنب وجوش جزیره پوکت

به گزارش وبسایت دانشجویی، با کمی رؤیاپردازی موافقید؟ اگر پول هنگفتی برای سفر به دستتان برسد کجا را انتخاب می کنید؟ شهرهای تاریخی یا جزیره هایی با سواحل و جنگل های اسرارآمیز؟ یا شاید هر دو؟ با نگاهی کلی به مقاصد بیشتر آن ها مجذوب کننده به نظر می آیند و این انتخاب را مشکل می نماید، اما اگر می خواهید آدرنالین، هیجان، سرعت، آرامش و هیجان را در یک جا و کنار یکدیگر تجربه کنید، تفریحات پوکت می تواند انتخاب هوشمندانه ای باشد.

کاوش در تفریح های پر جنب وجوش جزیره پوکت

خود را برای یک سفر پرجنب وجوش و سرشار از هیجان آماده کنید. تور پوکت پکیجی فوق العاده مجذوب نماینده با تفریحات فراوان و تمام نشدنی است. در این جزیره هیچ وقتی برای تلف شدن وجود ندارد. فقط کافیست قبل از سفر نگاه کوتاه به تورهای پوکت داشته باشید و برای هر روز اقامت خود در این جزیره استثنایی برنامه ای ویژه در نظر بگیرید. در ادامه مطلب با ما همراه شده و با پرطرفدارترین گشت های پوکت آشنا شوید.

آنچه در این مطلب می خوانید

 • یک روز پر از هیجان در کمپ پانگلا - پوکت
 • رفتینگ پوکت
 • گردش در شهر قدیم پوکت
 • معبد وات چالونگ پوکت
 • جزیره کو راچا
 • موزه خطای دید
 • خیابان بانگلا
 • کایاک سواری در Chang Nga
 • معبد جوی توی
 • بازار شبانه پوکت
 • آبشار بانگ پایی
 • معبد کارون
 • فانتاسی شو پوکت، نمایشی زیبا و منحصربه فرد
 • دیدن دنیای شگفت انگیز زیر آب با غواصی در آب های شفاف پوکت
 • جزیره جیمزباند، زیبا و اعجاب انگیز
 • فی فی، زیباترین جزیره پوکت
 • سخن سرانجامی
 • سوالات متداول

یک روز پر از هیجان در کمپ پانگلا - پوکت

در کمپ پانگلا دنیایی از تفریحات هیجان انگیز در انتظار شماست! گردش در پانگلا با فیل سواری آغاز می گردد. حیواناتی آرام و دوست داشتنی که شما را در مسیر 15 دقیقه ای به دل طبیعت می برند. برای آغاز با استفاده از سکویی بلند بر روی فیل سوار می شوید، هر فیل می تواند 2 نفر را با خود حمل کند بنابراین در این مسیر پر استرس اما مجذوب نماینده تنها نیستید. در ادامه از مسیری سرسبز با درختان زیبا عبور می کنید. فیل ها حیواناتی آرام هستند اما وقتی بخواهند در مسیر از یکدیگر سبقت بگیرند، با هر تکان با بالاترین اندازه ترشح آدرنالین در بدنتان روبرو خواهید شد. در سرانجام فیل سواری فیلبانان تایلندی با آب معدنی از شما استقبال می نمایند. نگاه کردن به بازی فوتبال، حرکات آکروباتیک و آب بازی فیل ها از دیگر صحنه های جالب در قسمت اول کمپ پانگلا هستند.

در بخش دوم کمپ، سواری با موتورهای چهارچرخ را تجربه خواهید کرد. موتورسواری از تفریحات هیجان انگیز و پرطرفدار کمپ پانگلا است. سوارشدن بر روی موتورهایی که با تکان شدید از میان پستی و بلندی های جنگل می گذرند، لحظاتی لذت بخش را برایتان به ارمغان می آورند. تفریح و هیجان در کمپ پانگلا همچنان ادامه دارد. در ادامه با ترانسفری چند دقیقه ای وارد جنگلی سرسبز با رودخانه خروشان می شوید. سورپرایز بعدی چه می تواند باشد؟ درست حدس زدید، رفتینگ! تفریحی که حسابی سرحالتان می آورد. قایق های رفتینگ معمولاً 6 تا 8 نفره هستند و یکنفر هم به عنوان راهنما با شماست تا حرکات قایق را کنترل کند. بالا و پایین پریدن قایق بر روی رودخانه خروشان در حالی لباس هایتان خیس آب شده اند تجربه ای فراموش نشدنی در سفر به پوکت را رقم خواهد زد. تفریحات کمپ پانگلا در غالب تور یکروزه با ترانسفر رفت و برگشت به هتل و نهار در اختیار گردشگران تور تایلند قرار می گیرد. هزینه این تور هیجان انگیز 50 دلار می باشد.

رفتینگ پوکت

تفریحات پوکت با یک ماجراجویی هیجان انگیز در دل طبیعت آغاز می گردد. سرعت رفتینگ در آب های آزاد را در امتداد رودخانه های یچ درپیچ جنگل های سرسبز پوکت تجربه کنید. افزایش آدرنالین هنگام عبور از تپه ها بی نظیر است. این فرصت را برای کاوش در طبیعت بکر جزیره از دست ندهید.

گردش در شهر قدیم پوکت

برای تجربه ای آرام تر، در خیابان های مجذوب نماینده شهر قدیمی پوکت قدم بزنید. در تاریخ غنی و میراث فرهنگی جزیره غرق شوید. معماری چینی-پرتغالی به خوبی حفظ شده و هنر خیابانی پر جنب وجوش شما را به عصر دیگری منتقل می نماید.

بیشتر بخوانید

معبد وات چالونگ پوکت

در معبد Wat Chalong در قلب معنوی پوکت شاهد منظره ها خیره نماینده معماری بشر باشید. این مجموعه معبدی که به زیبایی آراسته شده است نه تنها محل عبادت بلکه یک شاهکار معماری نیز است. جزئیات پیچیده را کاوش کنید و خود را در فرهنگ محلی غرق کنید.

جزیره کو راچا

از جمعیت فرار کنید و زیبایی های بکر جزیره Ok Racha را کشف کنید. علاقه مندان به غواصی این بهشت دست نخورده را یک گوهر واقعی خواهند یافت. صخره های مرجانی پر جنب وجوش را کاوش کنید و در کنار موجودات دریایی گوناگون شنا کنید.

موزه خطای دید

در موزه خطای دید (Trickeye) وارد دنیای توهمات نوری و هنر تعاملی شوید. برای یک روز پر از خلاقیت و تخیل آماده شوید. با نقاشی های سه بعدی که واقعیت را به چالش می کشند، عکس های شگفت انگیزی بگیرید.

بیشتر بخوانید

خیابان بانگلا

وقتی خورشید غروب می نماید، خیابان بانگلا (Bangla) با صحنه ای از زندگی شبانه پر جنب وجوش زنده می گردد. از کلوب ها و بارها گرفته تا اجراهای خیابانی و غذاخوری ها، مرکز تفریحات پوکت پس از تاریکی هوا اینجاست. در طول شب بپایکوبیید یا به سادگی از فضای پر جنب وجوش لذت ببرید.

کایاک سواری در Chang Nga

جنگل های حرا و غارهای آهکی خلیج چانگ نگا را در یک ماجراجویی کایاک سواری کاوش کنید. در آب های زمردی پارو بزنید و شاهد منظره ها خیره نماینده صخره های آهکی باشید. این یک تجربه آرام و زیبا است.

معبد جوی توی

در معبد جوی توی (Jui Tui)، میراث فرهنگی پوکت را عمیق تر کاوش کنید. این معبد تائوئیستی میزبان جشنواره های رنگارنگ است و مکانی برای احترام به جامعه محلی چین است. در طول جشنواره سالانه گیاهخواران، راهپیمایی های پر جنب وجوش را از دست ندهید.

بیشتر بخوانید

بازار شبانه پوکت

یکشنبه ها عصر، شهر پوکت به یک بازار خیابانی شلوغ و محلی مجذوب نماینده برای پیاده روی تبدیل می گردد. غذاهای خیابانی محلی را امتحان کنید، سوغاتی خریداری کنید و در فضای پر جنب وجوش غوطه ور شوید. این یک راه فوق العاده برای تجربه فرهنگ و طعم های جزیره پوکت است.

آبشار بانگ پایی

علاقه مندان به طبیعت، زیبایی آرام آبشار بانگ پایی (Bang Pae) در پارک ملی Khao Phra Thaeo را دوست خواهند داشت. یک پیاده روی کوتاه در میان جنگل شما را به این جواهر پنهان می رساند، جایی که می توانید در استخری باطراوت در زیر آب های آبشار خنک شوید.

معبد کارون

به معبد کارون (Karon)، یک مکان مذهبی مهم در ساحل کارون احترام بگذارید. این زیارتگاه رنگارنگ به ارواح وقف شده است که اعتقاد بر این است که از جزیره محافظت می نمایند. این معبد مکانی برای آرامش در میان ساحل شلوغ است.

بیشتر بخوانید

فانتاسی شو پوکت، نمایشی زیبا و منحصربه فرد

فانتاسی پوکت شما را حیرت زده خواهد نمود. مجموعه ای بزرگ با تم فرهنگی که همه چیز را از مراکز خرید سوغاتی، رستوران های بزرگ و نمایش های مجذوب نماینده شامل می گردد. تور تفریحی فانتاسی شو با گشت وگذار در مغازه های کوچک محلی و خرید صنایع دستی و سوغاتی آغاز می گردد. سپس می توانید برای صرف نهار با توجه به سلیقه غذایی خود یکی از رستوران های مجموعه را انتخاب نموده و یک غذای عالی میل کنید. در ادامه به سالن برگزاری نمایش رفته و پرزرق وبرق ترین شو زندگیتان را دیدن کنید. نمایش های فانتاسی شو چندین بخش مختلف دارند که هرکدام سنت ها و رسوم تایلند را به زبان پایکوبی و آواز محلی بیان می نمایند. حرکات نماشی و هماهنگی هنرمندان تایلندی به قدری مجذوب نماینده است که گردشگران را در جای خود میخکوب می نماید. بخش های دیگر نمایش شامل اجرای حرکات فیل ها، کارناوال های شادی، جلوه های ویژه و شعبده بازی می گردد. هزینه تور فانتاسی شو همراه با ترانسفر و رزرو صندلی های VIP حدوداً 85 دلار می باشد.

دیدن دنیای شگفت انگیز زیر آب با غواصی در آب های شفاف پوکت

بعد از تفریحات هیجان انگیز نوبت به گذراندن یک روز آرام در پوکت می رسد. آب های شفاف این جزیره برترین مکان برای لذت بردن از دنیای زیر آب است. 3 ساحل آئوسان، کاتانوی و لائم کا مناسب ترین سواحل برای غواصی هستند. برای غواصی ابتدا با یک قایق به وسط دریا رفته و سپس غواص حرفه ای شما را با خود به اعماق دریا می برد. با رفتن به اعماق برای چند دقیقه دنیایی متفاوت و به راستی حیرت انگیز مقبل چشمانتان قرار خواهد گرفت. دیدن طوطی ها و مرجان های دریایی، عکاسی زیرآب، شناکردن در میان ماهی های رنگارنگ و لاک پشت ها از شگفتی های تور غواصی جزیره پوکت هستند. دقت کنید افرادی که گواهی نامه غواصی داشته باشند با ارائه آن می توانند بدون احتیاج به همراه در عمق بالای 2 متر غواصی نمایند. هزینه تورهای غواصی از 50 تا 150 دلار است.

جزیره جیمزباند، زیبا و اعجاب انگیز

جزایر تایلند به زیبایی و منحصربه فرد بودن شهره هستند. جیمز باند نیز از جزایر زیبا و اعجاب انگیز پوکت تایلند است. البته جزیره جیمزباند بیشتر معروفیت خود را مدیون فیلم مردی با اسلحه طلایی از مجموعه فیلم های جیمز باند است. لوکیشن فیلم به قدری تأثیرگذار بود که این جزیره به همین نام معروف شده و پس از گذشت سال ها همچنان افراد زیادی فقط و فقط برای دیدن محل فیلم برداری به جزیره پوکت سفر می نمایند. تور جیمزباند از تورهای پرطرفدار جزیره پوکت است. در این تور شما در مسیری 45 دقیقه ای با قایق های تندرو به جزیره جیمز باند می رسید. در جزیره شما می توانید در کنار سواحل زیبا قدم بزنید، در آب های شفاف شنا کنید، با قایق از میان جزایر کوچکتر عبور کنید، لوکیشن فیلم را بازدید نموده و از دیدن اعجاب انگیزترین منظره ها زندگیتان لذت ببرید. هزینه تور جیمزباند بین 45 تا 50 دلار است.

بیشتر بخوانید

فی فی، زیباترین جزیره پوکت

تور فی فی، توری فرق دارد که هیجان و آرامش در کنار یکدیگر دارد. صخره های آهکی بزرگ که از دل آب بیرون آمده اند، غارهای مرموز و آب های کریستالی از زیبایی های فی فی هستند. فی فی در یک ساعتی پوکت واقع شده است و دسترسی به آن به وسیله قایق های تندرو امکان پذیر است. کایاک سواری از تفریحات هیجان انگیز در فی فی می باشد. با این قایق های جالب می توانید به قلب دریای جزیره رفته و از دهانه غارهای مرموز عبور کنید. شنا در میان آب های کریستالی نیز برترین تجربه ای آب تنی عمرتان را رقم می زند. غواصی در میان مرجان ها و ماهی های رنگارنگ، سواری با موتورهای چهارچرخ، زیپ لاین در جنگل و صخره نوردی از دیگر تفریحات تور فی فی هستند. هزینه تور فی فی از 20 تا 40 دلار بسته به امکانات تور متغیر است.

سخن سرانجامی

همان طور که کاوش ما در صحنه تفریحات پوکت به سرانجام می رسد، امیدواریم این راهنما میل سفر شما را برانگیخته باشد و بینش های ارزشمندی را در خصوص پیشنهادات غنی جزیره ارائه نموده باشد.

پوکت با جاذبه ها و تجربیات متنوع خود به عنوان شاهدی بر همزیستی هماهنگ طبیعت، فرهنگ و ماجراجویی است.

پوکت از هیجان تپنده قایق سواری در آب های آزاد گرفته تا لحظات آرام در معابد باستانی، مجموعه ای فوق العاده از تجربیات را ارائه می دهد.

زندگی شبانه پر جنب وجوش جزیره در خیابان Bangla، منظره ها آرامی؛ مانند جزیره Ok Racha، و شگفتی های هنری موزه Trickeye به مجذوب نمایندهیت آن می افزاید.

مرحله بعدی مال شماست - از فرصت بهره ببرید و شگفتی های تفریحات پوکت را به طور مستقیم کشف کنید. پوکت با زیبایی های گرمسیری و فرهنگ فریبنده خود از شما استقبال می نماید تا از تفریحات پوکت لذت ببرید.

سوالات متداول

برترین زمان برای بازدید از پوکت برای تفریح چه زمانی است؟

فصل اوج توریستی پوکت از نوامبر تا آوریل ادامه دارد، زمانی که هوا به طور دلپذیری خشک و آفتابی است. این دوره برای لذت بردن از فعالیت های فضای باز و کاوش در گزینه های تفریح جزیره ایده آل است.

آیا نکاتی در خصوص آداب معاشرت فرهنگی وجود دارد که در پوکت باید از آنها مطلع باشم؟

درحالی که پوکت یک مقصد گردشگری پسند است، لباس پوشیدن متواضعانه هنگام بازدید از معابد و زیارتگاه ها محترمانه است. علاوه بر این، درآوردن کفش های خود قبل از ورود به خانه شخصی یک حرکت محترمانه مرسوم است.

آیا می توانم تورها و فعالیت ها را از قبل رزرو کنم؟

بله، بسیاری از اپراتورها و آژانس های مسافرتی در پوکت خدمات رزرو آنلاین ارائه می دهند. توصیه می گردد برای اطمینان از جایگاه خود و جلوگیری از ناامیدی، فعالیت های مورد نظر خود را از قبل برنامه ریزی و رزرو کنید.

برای مشاهده قیمت و خرید تور پوکت از خبرنگاران کلیک کنید.

خرید تور پوکتمنبع: ستاره ونک
انتشار: 21 شهریور 1402 بروزرسانی: 21 شهریور 1402 گردآورنده: nbdfars.ir شناسه مطلب: 1126

به "کاوش در تفریح های پر جنب وجوش جزیره پوکت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاوش در تفریح های پر جنب وجوش جزیره پوکت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید