7 سریال تلویزیونی سرگرم&zwnjکننده که داستانشان شما را درگیر خود می&zwnjکند

به گزارش وبسایت دانشجویی، تا چند سال پیش، سریال های تلویزیونی شهرت چندانی نداشتند. در حقیقت این فیلم های سینمایی بودند که هدف اصلی طرفداران دنیای هنر هفتم لقب می گرفتند. اما با ظهور شبکه های تلویزیونی جدید و سرویس های استریم اینترنتی، شرایط برای همواره تغییر کرد. اگر تا چند سال پیش، تنها یک یا دو سریال جذاب در یک سال منتشر می شد، حالا هر ماه شاهد معرفی و انتشار سریال هایی هستیم که کیفیت بالایی دارند.

7 سریال تلویزیونی سرگرم&zwnjکننده که داستانشان شما را درگیر خود می&zwnjکند

بنابراین دنیای تلویزیون، با ظهور سریال های جدید برای همواره دگرگون شده است. اما بیشتر سریال های نوظهور هم پس از مدتی کوتاه، از دوران اوجشان فاصله می گیرند. بنابراین پیداکردن چند سریال که تا آخرین ثانیه آخرین اپیزودشان در اوج باشند، کار دشواری به نظر می رسد.

در ادامه با ده سریالی آشنا می شوید که آن قدر سرگرم نماینده هستند که می توانند شما را برای مدتی طولانی درگیر خود نمایند.

سریال مردگان متحرک (The Walking Dead)

نمره منتقدان: 81 از 100

سریال مردگان متحرک این روزها به دهمین فصل انتشار خود رسیده است. این سریال که توسط شبکه کابلی AMC پخش می شود، در فصل های نخست خود یکی از پربیننده ترین سریال های تلویزیونی بود. البته که این سریال هنوز هم تماشاگران بسیاری دارد اما افت نسبی داستان مردگان متحرک در فصل های هشتم و نهم، تماشاگران بسیاری را ناامید کرد. اما سریال این روزها به نقطه اوج خود بازگشته است.

خلاصه داستان: یک افسر پلیس پس از آن که در یک بیمارستان به هوش می آید، متوجه می شود دنیای پیرامون او تغییرات بسیاری را تجربه نموده است. یک ویروس مرگبار تمدن انسانی را نابود نموده و بسیاری از انسان ها را به زامبی های خونخواری تبدیل نموده که با کشتن مردم، آن ها را هم به زامبی تبدیل می نمایند. این افسر پلیس در این دنیای آخرالزمانی باید به دنبال خانواده اش باشد. اما آن چه از زامبی ها خطرناک تر است، انسان هایی هستند که در این دنیای بی نظم دلیلی برای قانون مداری ندارند.

سریال بی باک (Daredevil)

نمره منتقدان: 92 از 100

این سریال توسط سرویس استریم نتفلیکس در سال 2015 آغاز شد. منبع اصلی سریال بی باک داستان های مصور انتشارات مارول است. بنابراین با یک ابرقهرمان جذاب روبرو هستیم. پخش این سریال تا سال 2018 ادامه داشت و در نهایت در خاتمه فصل سوم به خاتمه رسید. البته طرفداران این سریال، در کوشش بودند تا نتفلیکس را متقاعد نمایند و بی باک برای فصل های بعدی هم ساخته شود. با این حال بعید به نظر می رسد که این اتفاق رخ دهد. بنابراین اگر به تماشای سریال هایی که تمام شده اند، علاقه بیشتری دارید، بی باک یک گزینه منطقی است.

خلاصه داستان: یک وکیل پیروز و شناخته شده به دلیل بروز حادثه ای بینایی خودش را از دست می دهد. اما او از قدرت های حسی و ویژه ای برخوردار است که به او یاری می نماید تا همچنان پرونده های گوناگون را آنالیز کند. او که تمرکزش را بر روی مبارزه با جنایتکاران قرار داده، همواره هم پیروز نیست.

سریال پسران آشوب (Sons of Anarchy)

نمره منتقدان: 87 از 100

شبکه FX شاید شهرت چندانی نداشته باشد اما سریال فرزندان آشوب احتمالا یکی از بهترین ساخته های آنان است. این سریال از سال 2008 تا 2014 و در هفت فصل و 92 اپیزود ساخته شد. منتقدان اعتقاد دارند فرزندان آشوب یکی از خشن ترین سریال های تلویزیونی در آمریکا بود که احتمالا داستان اصلی خود را از فیلم های پدرخوانده الهام گرفته است. اخیرا سریالی به نام مایان ها آغاز به پخش کرد که داستان آن با سریال پسران آشوب ارتباط نزدیکی دارد.

خلاصه داستان: در یک شهر خیالی به نام چارمینگ در ایالت لس آنجلس، یک گروه موتوسواری وجود دارد. اگرچه آن ها در ظاهر یک مکانیکی عظیم و یک رستوران را مدیریت می نمایند، اما پشت پرده این مجموعه جرایم عظیمی در جریان است. این گروه موتورسواری از فروش اسحله های غیرقانونی تا تجارت مواد مخدر را مدیریت می نماید. اما درگیری های خانوادگی اعضای موتورسواران، بخش مهمی از حوادثی است که برای آن ها رخ می دهد.

سریال خانه پوشالی (House of Cards)

نمره منتقدان: 77 از 100

این درام سیاسی نخستین بار در سال 2013 و توسط سرویس استریم نتفلیکس منتشر شد. فصل نخست این سریال، طرفداران بسیاری پیدا کرد و پخش آن تا سال 2017 به طور مرتب ادامه یافت. اما پس از حواشی تجاوز جنسی کوین اسپیسی، بازیگر نقش اصلی سریال، خانه پوشالی تا مرز تعطیلی هم رفت. اما تهیه نمایندگان سریال تصمیم گرفتند با انتشار فصل ششم، خاتمه خانه پوشالی را تعیین نمایند. این سریال براساس سریالی انگلیسی به همین نام ساخته شده اما منشا اصلی داستان آن رمان خانه پوشالی سالی است. کتابی که نویسنده آن، عضو حزب محافظه کاران بریتانیا بود.

خلاصه داستان: سیاستمداری در سیستم سیاسی ایالات متحده آمریکا در کوشش است تا پیشرفت کند. فرانک آندروود تنها یک هدف دارد و آن نشستن بر روی جایگاه ریاست جمهوری آمریکا است. آندروود همه کوششش را می نماید و از هر راه و سیاستی استفاده می نماید تا رییس جمهور آمریکا شود.

سریال بانشی (Banshee)

نمره منتقدان: 89 از 100

سریال بانشی هم یکی از سریال های جنایی و رازآلودی است که پخش آن به خاتمه رسیده و می توانید با خیال راحت تحت تاثیر داستان آن قرار بگیرید. آن هم بدون یادآوری این حقیقت ناراحت نماینده که ممکن است داستان آن ادامه داشته باشد. این سریال در 3 فصل 10 اپیزودی و یک فصل 8 اپیزودی منتشر شد.

خلاصه داستان: خلافکاری حرفه ای به شکلی کاملا اتفاقی خود را به عنوان کلانتر دهکده ای که به آن آمده، معرفی می نماید. او که رابطه خوبی با قوانین ندارد، باید ظاهر قانون مدار خودش را حفظ کند و البته مراقب باشد که هویت واقعی اش آشکار نشود.

سریال 24 (24)

نمره منتقدان: 86 از 100

سریال 24 یکی از طولانی ترین سریال های تلویزیونی است که البته در میان بهترین های آن ها هم قرار می گیرد. این سریال از سال 2001 تا سال 2014 در حال پخش بود. در کنار بیش از 200 اپیزود سریال، چند فیلم تلویزیونی هم درباره داستان های آن ساخته شده است. این سریال پربیننده به دلیل پخش بیش از حد صحنه های خشونت آمیز، مورد انتقاد بسیاری نهاده شد.

خلاصه داستان: یک مامور امنیتی به نام جک باور، تجربه بسیار زیادی دارد که به او یاری می نماید تا عملیات های تروریستی را ردیابی کند. در هر فصل از سریال که برابر است با 24 ساعت از زندگی جک باور، با او همراه می شویم تا کوشش های او برای جلوگیری از فجایع عظیم را تماشا کنیم؛ از ترور رییس جمهور آمریکا تا حملات هسته ای.

سریال کماندار (Arrow)

نمره منتقدان: 85 از 100

سریال کماندار از سال 2012 تا سال 2020 در حال پخش بود. در مجموع هشت فصلی که از این سریال منتشر شد، 170 اپیزود قرار داشت. کماندار سال ها در میان سریال های پربیننده سال بود و رکورد دانلودهای غیرقانونی را به خود اختصاص داده بود. این سریال که اخیرا به خاتمه رسید پیروز شد مخاطبان بسیاری برای سریال های جدید شبکه سی دابیلو پیدا کند. از قلم نیاندازید که کماندار براساس کتاب های مصور انتشارات دی سی ساخته شده است.

خلاصه داستان: مرد ثروتمندی به نام اولیور کوئین پس از آن که کشتی اش غرق می شود، برای پنج سال در یک جزیره دورافتاده تنها است. او که دچار تغییرات شگرفی شده، به شهر خود بازمی شود. استارلینگ سیتی، شهری است که اولیور کوئین می خواهد هیچ جنایتی در آن وجود نداشته باشد. بنابراین لباس مبدلی به تن می نماید و کمانش را به دست می گیرد.

منبع: ایرنا زندگی
انتشار: 16 دی 1399 بروزرسانی: 16 دی 1399 گردآورنده: nbdfars.ir شناسه مطلب: 196

به "7 سریال تلویزیونی سرگرم&zwnjکننده که داستانشان شما را درگیر خود می&zwnjکند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "7 سریال تلویزیونی سرگرم&zwnjکننده که داستانشان شما را درگیر خود می&zwnjکند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید