نسل تازه شاسی بلند پرفروش Kia Niro

به گزارش وبسایت دانشجویی، گزارش های نو نشان می دهد که خودروسازی کیا میخواهد تا نسخه تولیدی از کانسپت شاسی بلند Kia Niro را به عنوان نسل دوم این SUV مجذوب کننده تا سال 2023 روانه بازار کند. کیا نیرو نو از کانسپت هابانیرو Habaniro الهام گرفته شده و دارای نسخه های هیبریدی، پلاگین هیبریدی و نیروی الکتریکی خالص خواهد بود.

نسل تازه شاسی بلند پرفروش Kia Niro

به گزارش خبرنگاران، کیا نیرو تازه، نسل دوم این خودروی محبوب خواهد بود که به صورت نمونه اولیه در نمایشگاه خودرو سئول در 25 نوامبر پیش نمایش خواهد شد. تصاویر رسمی نشان می دهند که نسل بعدی کیا نیرو با زبان طراحی تازه جسورانه و فناوری اطلاعات تفریح برگرفته از EV6 تمام الکتریکی، شاهد تغییرات اساسی خواهد بود، اما به هر صورت این کراس اوور تازه، نسخه ای برگرفته از کانسپت هابانیرو این خودرو سازی است که برای اولین بار در نمایشگاه خودرو نیویورک 2019 به نمایش عایدی.

کیا نیرو تازه همانند مدل مفهومی، از چراغ های جلو که روی سپر قرار گرفته اند بهره می برد، در حالی که کاپوت با یک طراحی کاملاً تازه تاشو که دور بال های جلوی کراس اوور قرار می گیرد، عرضه می گردد. این تصاویر بعلاوه نشان می دهند که کیا چراغ های عقب نیرو تازه را به موقعیت دیگری نسبت به مدل مفهومی منتقل نموده و آن ها را به جای حالت افقی در پشت درب عقب، به صورت عمودی روی ستون های C خودرو قرار می دهد. علاوه بر این، عکس های جاسوسی قبلی نشان می دهد که در های عقب شکلی متفاوت با نیرو فعلی دارند و دارای پنجره های یک چهارم نور تازه هستند.

در داخل، نیرو تازه از مدل EV6 تمام برقی الهام گرفته است. فرمان دو شاخه ای که در این تیزر ها نشان داده شده است تقریباً به میزان کافی شبیه به فرمان خودرو های الکتریکی است با این حال، صفحه نمایش اطلاعات و تفریح کمی کوچکتر به نظر می رسد. عکس های جاسوسی بعلاوه نکاتی را در خصوص خط فراوری پیشرانه بعدی نیرو ارائه می دهند. این کراس اوور با یک آپشن برقی خالص در دسترس خواهد بود، اما هر دو نمونه اولیه دارای اگزوز هایی هستند که از سپر عقب خود بیرون زده اند، به این معنی که قدرت احتراق حفظ خواهد شد.

سیستم محرکه کیا نیرو تازه می تواند شامل بسته باتری تازهتر و فناوری موتور الکتریکی به کار رفته در EV6 باشد، که هر دو این قابلیت را دارند که حداکثر برد مدل برقی را از سد 300 مایلی عبور دهند. در نمایشگاه خودروی نیویورک 2019، کیا تایید کرد که نیرو تازه قوای محرکه هیبریدی و پلاگین هیبریدی مدل فعلی را حفظ خواهد نمود. برای اینکه مدل احتراقی نیز تا جای ممکن خودرو پاکی باشد، کیا موتور قدیمی بنزینی 1.6 لیتری خودروی فعلی را کنار می گذارد و به موتور 1.5 لیتری کارآمدتر از تازهترین هاچ بک Ceed روی می آورد.

در حال حاضر نیرو دومین مدل پرفروش کیا پس از اسپورتیج است که از زمان معرفی در سال 2016، تنها در بریتانیا بیش از 61 هزار دستگاه از آن به فروخته شده است. کیا موتورز برنامه ریزی خاصی را در پیش گرفته تا با توسعه این خودرو، این موفقیت در فروش را حفظ کند به ویژه که این خودرو باید با رقیبان دیگری همانند پژو 3008 و سیتروئن C4 به مبارزه بپردازد.

تصاویر مفهومی و جاسوسی از کیا نیرو 2023

منبع: autoexpress

ترجمه: مصطفی جرفی-خبرنگاران

منبع: فرارو
انتشار: 21 دی 1400 بروزرسانی: 21 دی 1400 گردآورنده: nbdfars.ir شناسه مطلب: 758

به "نسل تازه شاسی بلند پرفروش Kia Niro" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نسل تازه شاسی بلند پرفروش Kia Niro"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید