عروسکهای جدید به کلاه قرمزی خواهند آمد

به گزارش وبسایت دانشجویی، مدیر گروه کودک و خردسال شبکه دو سیما ضمن تشریح برنامه های نوروز این شبکه از اضافه شدن عروسک های جدید به برنامه کلاه قرمزی اطلاع داد.

عروسکهای جدید به کلاه قرمزی خواهند آمد

ایسنا/ آذرمیدخت آذرهوش - مدیر گروه کودک و خردسال شبکه دو درباره ی جزئیات مجموعه کلاه قرمزی و پخش آن شرحاتی را ارائه داد.

او با بیان اینکه مجموعه کلاه قرمزی سال جاری هم برای مخاطبان غافلگیری خواهد داشت، گفت: معمولا آقای طهماسب هر ساله کاراکترهای جدید به کلاه قرمزی اضافه می نماید. سال جاری هم طبق آن روال، عروسک های جدید خواهیم داشت اما درباره ی جزئیات عروسک ها قرار است غافلگیری برای مخاطبان صورت بگیرد.

مدیر گروه کودک و خردسال شبکه دو در پاسخ به اینکه آیا از عروسک های موجود کلاه قرمزی، عروسکی حذف خواهد شد؟ شرح داد: همه عروسک ها در مجموعه کلاه قرمزی حضور دارند و در قسمت های مختلف از آنها استفاده خواهد شد و عروسکی حذف نخواهد شد.

آذرهوش درباره ی عروسک گردان کلاه قرمزی در نبود جهان فنی زاده، شرح داد: در قسمت های قبلی مجموعه کلاه قرمزی مرحوم جهان فنی زاده بیمار بودند و فردی کنار ایشان او را همراهی می کرد، در این سری از کلاه قرمزی نیز کسی به جای ایشان کار خواهد نمود.

او درباره ی زمان پخش مجموعه کلاه قرمزی نیز شرح داد: مجموعه کلاه قرمزی به احتمال زیاد بعد از تحویل سال از 30 اسفند ماه هر شب روی آنتن خواهد رفت اما با توجه به اینکه با پخش سریال های نوروزی تقارن پیدا نکند، هنوز ساعت مشخصی برای پخش آن در نظر گرفته نشده است.

مدیر گروه کودک و خردسال شبکه دو سیما در ادامه از حضور مهمانان مختلف در برنامه کلاه قرمزی اطلاع داد و گفت: مجموعه کلاه قرمزی در هر قسمت از پخش خود با ویژگی متفاوتی به روی آنتن خواهد رفت. این مجموعه سال جاری نیز با حضور مهمانان مختلف آیتم های نویی را برای نوروز طراحی نموده است.

آذرهوش در ادامه از پخش نوروزی برنامه محله گل و بلبل، برنامه فیتیله ای ها، مسابقه محله، مجموعه جیب جیب و همچنین پخش برنامه نمایشی ترکیبی با اجرای مجید قناد در ایام نوروز اطلاع داد.

مجله اینترنتی خبرنگاران

منبع: setare.com
انتشار: 3 آذر 1399 بروزرسانی: 3 آذر 1399 گردآورنده: nbdfars.ir شناسه مطلب: 105

به "عروسکهای جدید به کلاه قرمزی خواهند آمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عروسکهای جدید به کلاه قرمزی خواهند آمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید