روشی که چربی هایتان را مثل کوره می سوزاند

به گزارش وبسایت دانشجویی، بسیاری از افراد، جهت کاهش وزن از روش هایی مانند پیاده ر وی استفاده می نمایند، اما نتیجه دلخواه خود را نمی گیرند؛ بنابر این، اگر قصد دارید وزن خود را کاهش دهید، بهتر است که پیاده روی اصولی داشته باشید.

روشی که چربی هایتان را مثل کوره می سوزاند

به گزارش خبرنگاران، جهت کالری سوزاندن بیشتر هنگام راه رفتن، باید شدت آن را زیاد و با تنوع پیاده روی کنید. به عنوان مثال، در یک دوره معین، تعداد معینی از گام برداشتن را معین کنید یا دقیقه های سرعت خود را افزایش دهید سپس، سرعت خود را کاهش دهید و این فرایند را تکرار کنید.

نکته مهم دیگر این است که یک راستا تپه ای انتخاب کنید. هر چه شیب بیشتری در راستا خود داشته باشید، عضله های بیشتری را درگیر می کنید.

همچنین، پیاده روی در سربالایی ممکن است میزان متابولیسم شما را افزایش دهد که به شما یاری می نماید حتی در حالت استراحت، کالری بیشتری بسوزانید. اگر در زمین های سنگلاخ یا متنوع قدم می زنید، پا ها باید از زاویه های مختلف حرکت نمایند. این باعث می گردد ماهیچه هایی که روی یک سطح صاف راه می فرایند نیز درگیر شوند.

از موانع مختلف پلاستیکی یا فلزی بهره ببرید تا پیاده روی خود را سخت تر کنید. پیاده روی با موانع، می تواند که کالری سوزی شما را تقویت کند، زیرا موجب کار عضلات بالاتنه می گردد.

اگر فرصت و شرایط آن را دارید، به ارتفاعات بروید و کوهنوردی کنید.

منبع: خبرگزاری صداوسیما

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 28 خرداد 1400 بروزرسانی: 28 خرداد 1400 گردآورنده: nbdfars.ir شناسه مطلب: 490

به "روشی که چربی هایتان را مثل کوره می سوزاند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روشی که چربی هایتان را مثل کوره می سوزاند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید