دبیر و رئیس شورای علمی سیزدهمین جشنواره بین المللی فارابی منصوب شدند

به گزارش وبسایت دانشجویی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی عبدالحسین کلانتری؛ معاون فرهنگی و اجتماعی این وزارت را به عنوان دبیر و مهدی عباس زاده را به عنوان رئیس شورای علمی سیزدهمین جشنواره بین المللی فارابی منصوب کرد.

دبیر و رئیس شورای علمی سیزدهمین جشنواره بین المللی فارابی منصوب شدند

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی عبدالحسین کلانتری؛ معاون فرهنگی و اجتماعی این وزارت را به عنوان دبیر و مهدی عباس زاده را به عنوان رئیس شورای علمی سیزدهمین جشنواره بین المللی فارابی منصوب کرد.

متن حکم انتصاب کلانتری به توضیح ذیل است:

جناب آقای عبدالحسن کلانتری

با سلام و احترام، نظر به سوابق علمی، تعهد و شایستگی جنابعالی و بر اساس ماده 7 آیین نامه جشنواره بین المللی فارابی، به موجب این حکم به سمت دبیر سیزدهمین جشنواره بین المللی فارابی منصوب می شوید. امید است که با اتخاذ تدابیر لازم و بهره گیری از ظرفیت های موسسه مطالعات فرهنگی و اجتماعی شاهد برگزاری مطلوب جشنواره باشیم. تندرستی و توفیق روزافزون شما را در ارتقاء حوزه علوم انسانی و اسلامی کشور از درگاه ایزد منان خواهانم.

حکم انتصاب رئیس شورای علمی

جناب آقای مهدی عباس زاده

با سلام و احترام، با توجه به سوابق علمی تعهد شایستگی جنابعالی و بر اساس تبصره 1 ماده 7 آیین نامه جشنواره بین المللی فارابی و پیشنهاد دبیر محترم جشنواره، به موجب این حکم به سمت دبیر شورای علمی سیزدهمین جشنواره بین المللی فارابی منصوب می شوید.

با توجه به نقش اساسی شورای علمی در برگزاری این رویداد علمی مهم کشور انتظار می رود که آثار فاخر دریافت شده را به دقت آنالیز و به جامعه علوم انسانی کشور معرفی گردد. امید است که با اتخاذ تدابیر لازم و بهره گیری از ظرفیت های موسسه مطالعات فرهنگی اجتماعی شاهد برگزاری مطلوب جشنواره باشیم. تندرستی و توفیق روزافزون شما را در ارتقای حوزه علوم انسانی و اسلامی کشور از درگاه ایزد منان خواهانم.

لازم به ذکر است؛ جشنواره بین المللی فارابی برای تجلیل از آثار پژوهشی در حوزه علوم انسانی و اسلامی برگزار می گردد و از جمله اهداف آن می توان به تمهید و تقویت زمینه های مساعد، توجه بلیغ به ضرورت فراوری دانش درخور احتیاج های بومی جامعه پیشرو اسلامی و ایجاد ظرفیت های انگیزشی و حمایتی اقبال به پژوهش و نوآوری اشاره نمود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 فروردین 1401 بروزرسانی: 26 فروردین 1401 گردآورنده: nbdfars.ir شناسه مطلب: 849

به "دبیر و رئیس شورای علمی سیزدهمین جشنواره بین المللی فارابی منصوب شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیر و رئیس شورای علمی سیزدهمین جشنواره بین المللی فارابی منصوب شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید