خدمات سازمان تامین اجتماعی به بیمه شدگان رضایت بخش نیست

به گزارش وبسایت دانشجویی، آقاجری با انتقاد از خدمات سازمان تامین اجتماعی به بیمه شدگان گفت: خدمات درمانی به شهروندان باید بهبود یابند.

خدمات سازمان تامین اجتماعی به بیمه شدگان رضایت بخش نیست

به گزارش خبرنگار از ، حبیب آقاجری نماینده مردم بندر ماهشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود 83 هزار نفر بیمه شده تامین اجتماعی، این سازمان خدمات درمانی مناسبی در شهرستان بندر ماهشهر ارائه نمی دهد.

او افزود: امنیت و سلامت 2 نعمت هستند که هر جامعه ای به آن نیاز دارد که امروز با بهره برداری از درمانگاه شبانه روزی شهر چمران، بخشی از مسائل درمانی مردم این شهر رفع خواهد شد.

آقاجری با اشاره به تداوم پیگیری ها برای احداث درمانگاه تامین اجتماعی در شهر چمران و شهرک طالقانی، ادامه داد: بیمارستان امام موسی کاظم (ع) تامین اجتماعی بندر ماهشهر مسائلی دارد و از نظر تجهیزات و کادر درمان با کاستی هایی روبرو است که در یک سال اخیر تجهیزات خوبی به این بیمارستان اضافه شده و پیگیر هستیم تا باقی تجهیزات هم برای این بیمارستان از سوی سازمان تامین اجتماعی فراهم شود.

نماینده مردم بندر ماهشهر در مجلس شورای اسلامی در خصوص معین شرایط سند ملکی منازل شهر چمران گفت: جلسه های متعددی برای حل این مشکل برگزار شده و این موضوع به مرحله نهایی رسیده بود که مشکل کوچکی در این فرآیند قرار گرفته و در حال پیگیری برای رفع مشکل هستیم.

گ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 7 شهریور 1400 بروزرسانی: 7 شهریور 1400 گردآورنده: nbdfars.ir شناسه مطلب: 606

به "خدمات سازمان تامین اجتماعی به بیمه شدگان رضایت بخش نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خدمات سازمان تامین اجتماعی به بیمه شدگان رضایت بخش نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید