عباس زاده: مهم این است که برترین گلزن لیگ از تراکتور باشد، دوست دارم مقابل پرسپولیس گلزنی کنم

به گزارش وبسایت دانشجویی، مهاجم تیم فوتبال تراکتور گفت: می خواهیم با انجام بازی خوب، پرسپولیس را همانند بازی رفت شکست دهیم.

عباس زاده: مهم این است که برترین گلزن لیگ از تراکتور باشد، دوست دارم مقابل پرسپولیس گلزنی کنم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، محمد عباس زاده در مورد شرایط تراکتور در آستانه بازی با پرسپولیس، گفت: پس از حضور آقای خمز، سبک بازی تیم عوض شده و فوتبال بهتر و تهاجمی تری به نمایش می گذاریم؛ در مجموع می توان گفت، به انسجام تیمی دست یافته ایم و خیلی راحت بازی می کنیم. باتوجه به نتایج خوب تیم در نیم فصل دوم، با انگیزه و انرژی بالا به مصاف پرسپولیس می رویم.

وی با تأکید بر اینکه کار کردن با خمز لذت بخش است، شرح داد: آقای خمز از نظر فنی بی نظیر است و نیازی به تعریف من ندارد. بعلاوه ایشان با انرژی بسیار بالا در تمرینات حاضر می گردد که این کار، انگیزه بازیکنان را مضاعف می نماید.

عباس زاده در رابطه با مقدار آمادگی اش، بیان نمود: حدود پنج هفته مصدوم بودم که با کوشش کادر پزشکی تیم، حدود سه هفته است به آمادگی کامل دست یافته ام و سرمربی تیم هر موقع صلاح بداند، بازی خواهم کرد. اینکه 1 دقیقه بازی کنم و یا 90 دقیقه، فرقی ندارد؛ چرا که موفقیت تراکتور مهم تر از همه چیز است.

وی با بیان اینکه رویارویی تراکتور و پرسپولیس همواره حساسیت بالایی دارد، گفت: می خواهیم با انجام بازی خوب، پرسپولیس را همانند بازی رفت شکست دهیم. من در تمامی بازی ها انگیزه بالایی دارم و اگر فرصت بازی به دست بیاورم، دوست دارم بازهم گلزنی نموده و دل مردم آذربایجان را شاد کنم.

عباس زاده در مورد رقابتش با رضا اسدی برای کسب عنوان آقای گل لیگ برتر، شرح داد: من و رضا اسدی در کنار هم کوشش می کنیم تا برترین گلزن لیگ، از تیم ما باشد، اگر رضا این عنوان را کسب کند، خیلی شاد می شوم. بعلاوه مطمئن هستم که ریکاردو آلوز عنوان برترین پاسور لیگ ایران را به دست می آورد؛ آلوز بازیکن باکیفیتی است.

وی تأکید کرد: کسب عناوین فردی لذت بخش است، اما موفقیت تراکتور و شادی طرفداران مهم تر از هر اتفاق دیگری است.

مهاجم تراکتور در بخش دیگری از اظهاراتش با تأکید بر اینکه تراکتور برترین امکانات را در بین تیم های ایرانی دارد، گفت: من همواره به بازیکنان جوان تیم می گویم که قدر این امکانات را بدانید، حضور در تیم های زیادی را تجربه نموده ام؛ هیچ کدام امکانات و شرایط تراکتور را ندارند. سال جاری شرایط باشگاه از هر لحاظ عالی است و جا دارد از آقای زنوزی تشکر کنم. به نظرم آقای زنوزی مرد فراموش نشدنی ورزش آذربایجان است و اگر امثال ایشان در فوتبال ایران بودند، لیگ ما در آسیا حرف اول و آخر را می زد.

وی خطاب به هوادران تراکتور، گفت: چندان علاقه ای به مصاحبه ندارم و همواره سعی می کنم تمرکزم روی بازی ها باشد. محمد عباس زاده اهل تزویر و دروغ نیست و هر حرفی که می زنم، عین واقعیت است. با صراحت می گویم چند سالی است که فوتبالم را مدیون تراکتور هستم. شما طرفداران به من یاری کردید تا بار دیگر توانایی هایم را در فوتبال ایران نشان دهم، با لطفی که داشتید و با تشویق هایتان به من انرژی و انگیزه دادید. خیلی شادم که اینجا حضور دارم و از صمیم قلب عاشق تان هستم. شما خیلی با مرام هستید.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 اسفند 1401 بروزرسانی: 13 اسفند 1401 گردآورنده: nbdfars.ir شناسه مطلب: 1053

به "عباس زاده: مهم این است که برترین گلزن لیگ از تراکتور باشد، دوست دارم مقابل پرسپولیس گلزنی کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عباس زاده: مهم این است که برترین گلزن لیگ از تراکتور باشد، دوست دارم مقابل پرسپولیس گلزنی کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید