گل محمدی: برای قهرمانی آسیا جان می دهیم

به گزارش وبسایت دانشجویی، یحیی گل محمدی درباره شرایط این تیم پیش از دیدار هفته دوم سرخپوشان مقابل صنعت نفت آبادان گفت: از زمانی که ما به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کردیم و سپس به ایران بازگشتیم، مشکلاتی شروع شد که من هنوز دلیل آنها را نمی دانم. البته من فکر می کنم در ایران هر کسی پیروز باشد و سالم کار کند برایش مشکلاتی به وجود می آوردند. این کل ماجرا بود. خیلی ها از صعود ما به فینال ناراحت بودند و دوست نداشتند این اتفاق بیفتد. به نظرم برای آ نها هم گران تمام شد و دیدید که پس از بازگشت ما به ایران دست به کار شدند و بازیکنان مان را خیلی راحت از دست دادیم. علیرغم اینکه می توانستند این قضیه را مدیریت کنند، ولی متأسفانه با این قضیه ساده برخورد شد و بازیکنان مان را از دست دادیم.

گل محمدی: برای قهرمانی آسیا جان می دهیم

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

وی افزود: در آن مقطع کار سخت و مسائل مالی بود و همچنان ادامه دارد. همچنین احترامی که باید به ما گذاشته می شد، نشد و بی احترامی های زیادی هم به بازیکنان و هم به ما شد. در هر صورت ما پس از بازگشت از مسابقات آسیایی دو بازیکن دیگر از دست دادیم و جایگزین کردن آنها در این شرایط خیلی سخت است. روزهای سختی را سپری می کنیم، ولی باید برای فینال آسیا به نحوی برنامه ریزی کنیم که در بهترین شرایط به آن مسابقه برسیم. در بازی اول لیگ هم متأسفانه نتوانستیم برنده شویم. در مجموع به لحاظ روحی و روانی شرایطی که باید برای تیم فینالیست آسیا باشد و حداقل برای تیم مشکل ایجاد نشود، اتفاق نیفتاد و بازیکنان و ما روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم. تمام انگیزه ما این است که در فینال پیروز باشیم و هواداران را شاد کنیم. این به ما قدرت و انرژی زیادی می دهد. کار ما امسال واقعاً سخت است و روزهای دشواری را خواهیم داشت.

سرمربی پرسپولیس گفت: مدیرعامل جدید نیز فکر می کنم برنامه های خوبی دارد تا مسائل یکی، یکی حل شوند. ما باید پشت هم باشیم و با کمک هم و هواداران این شرایط سخت را به خوبی پشت سر بگذاریم. بچه ها هم خوب تمرین می کنند و شرایط را درک کردند. امیدوارم در نهایت در فینال آسیا را هم ببریم و دل همه را شاد کنیم.

گل محمدی در خصوص انتخابش به عنوان بهترین مربی غرب آسیا نیز بیان نمود: قطعاً من تنهایی نمی توانستم این عنوان را کسب کنم و بهترین مربی شوم، مگر اینکه بازیکنان و هواداران پشت من بودند و کمک زیادی کردند. از همه آنها تشکر می کنم. این افتخار برای پرسپولیس، همکارانم و هواداران است. ما بدون حمایت هواداران هیچ چیز نبودیم و هر چه داریم از برکت حمایت آنهاست. هواداران هم روزهای سختی را سپری کردند و می دانم مسائل زیادی دارند. امیدوارم عملکردمان طوری باشد که مسائل را فراموش کنند. فینال آسیا برای ما خیلی مهم است و امیدوارم قهرمان شویم. این کمترین کاری است که می توانیم برای هواداران انجام دهیم.

وی در خصوص شروع مسابقات لیگ قهرمانان در منطقه شرق آسیا و زیر نظر دریافت این مسابقات نیز بیان نمود: قطعاً بازی ها را رصد خواهیم کرد. تیم های کره، ژاپن و چین مدعی اصلی صعود به فینال هستند. هر تیمی به بازی نهایی صعود کند قطعاً شایسته است. آنها امکانات فراوانی دارند و با توجه به اینکه فوتبال سرعتی انجام می دهند، فکر می کنم شرایط خاصی خواهیم داشت. ما تمام تیم ها را آنالیز خواهیم کرد. برای ما فرقی نمی کند چه تیمی به فینال برسد. ما یک هدف بزرگ داریم و برای رسیدن به آن، حاضریم حتی جان مان را هم بدهیم.

سرمربی تیم پرسپولیس در خصوص جذب مهدی مهدی خانی و اینکه آیا بازیکن جدیدی جذب خواهد شد یا خیر، توضیح داد: این بازیکن جوان است و سهمیه لیگ هم محسوب نمی شود. او با من هم در تیم شهر خودرو کار کرده است و بازیکن قدرتمندی است. امیدوارم بتواند به تیم کمک کند و بتوانیم از او خوب بازی بگیریم. دوست دارم شرایط به نحوی باشد که روز به روز پیشرفت کند، مثل عیسی آل کثیر. امیدوارم او هم مثل عیسی در تیم جواب بدهد و با جان و دل بازی کند، قطعاً هم همینطور خواهد بود. مهدی خانی شخصیت خوبی دارد. ما تا سرانجام امروز هم فرصت داریم برای جذب بازیکن. باید یک بازیکن در خط دفاع جذب کنیم، ولی شرایط برای جذب بازیکن سخت است. تمام بازیکنان باکیفیت تیم دارند. امیدوارم شانس بیاوریم و یک بازیکن که در حد نام پرسپولیس باشد، جذب شود.

منبع: فرارو
انتشار: 29 آذر 1399 بروزرسانی: 29 آذر 1399 گردآورنده: nbdfars.ir شناسه مطلب: 158

به "گل محمدی: برای قهرمانی آسیا جان می دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: برای قهرمانی آسیا جان می دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید