کنسرت های موسیقی از سر گرفته شوند

به گزارش وبسایت دانشجویی، تهران (پانا) - معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پس از جلساتی با ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، برای قرار دریافت اجراهای موسیقی در گروه دو مشاغل و از سرگیری اجراهای موسیقی با رعایت پروتکل های بهداشتی با ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا مکاتبه کرد.

کنسرت های موسیقی از سر گرفته شوند

به گزارش ایسنا، سید مجتبی حسینی، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مکاتبه با رییس کمیته امنیتی اجتماعی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، قرار دریافت اجراهای موسیقی را در گروه دو مشاغل خواهان شد.

معاون هنری در این نامه آورده است:

با اطمینان بخشی رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن های اجرای صحنه ای موسیقی و با توجه به شرایط عمومی فرهنگ و هنر کشور و مطالبات بحق جامعه هنری بویژه موسیقی، مناسب است که در تجدید نظر گروه بندی مشاغل، سالن های موسیقی همانند سالن های سینما و تئاتر در گروه دو مشاغل قرار گیرد.

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی در این نامه همچنین نوشته است: بسیاری از اجراهای صحنه ای موسیقی در گونه های ردیف دستگاهی، نواحی و کلاسیک در سالن های کوچک و معمولا با مخاطبان محدود برگزار می گردد و از نظر رعایت پروتکل های بهداشتی و تعداد محدود تماشاگران با استفاده از درصدی از ظرفیت سالن با اجرای تئاتر و نمایش فیلم مشابهت دارد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 15 فروردین 1400 بروزرسانی: 15 فروردین 1400 گردآورنده: nbdfars.ir شناسه مطلب: 365

به "کنسرت های موسیقی از سر گرفته شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنسرت های موسیقی از سر گرفته شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید