همسرکشی با قرص برنج برای ازدواج با دختر مورد علاقه

به گزارش وبسایت دانشجویی، مرد جوان که برای ازدواج با دختر جوانی، همسر خود را با قرص برنج کشته بود با تایید حکم قصاصش در دیوان عالی کشور در یک قدمی چوبه دار قرار گرفت.

همسرکشی با قرص برنج برای ازدواج با دختر مورد علاقه

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از روزنامه جام جم، رسیدگی به این پرونده از دو سال قبل و همزمان با مرگ مشکوک زن جوانی در یکی از بیمارستان های تهران آغاز شد. در بررسی ها مشخص شد این زن بر اثر مسمومیت با قرص برنج جان باخته است.

کارآگاهان پلیس آگاهی وقتی از پزشکان بیمارستان تحقیق کردند، متوجه شدند او از علت مسمومیت خود اطلاع نداشته اما شوهرش می دانسته مسمومیت با قرص برنج باعث بدحال شدن او شده است. این موضوع باعث شک به همسر این زن شد و ماموران او را دستگیر کردند که اعتراف کرد قرص برنج را داخل کپسول های میگرن همسرش ریخته و باعث مرگ او شده است.

او درباره انگیزه اش گفت: عاشق دختری بودم و برای رسیدن به آن دختر، همسرم را کشتم.

با تکمیل تحقیقات، متهم به قتل سال گذشته در دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه قرار گرفت و در ابتدای جلسه اولیای دم برای او حکم قصاص خواستند.

در ادامه متهم در دفاع از خود گفت: من معتاد بودم و به علت مسائل چنین کاری کردم و پشیمانم. این که در بازپرسی ها گفتم به خاطر دختر دیگری همسرم را کشتم، صحت ندارد. من عاشق همسرم بودم. البته با هم اختلافاتی داشتیم. روز حادثه مقداری قرص برنج خریدم و داخل کپسول های درمان میگرن همسرم ریختم. وقتی قرص را خورد، پشیمان شده و مجبورش کردم که بالا بیاورد. گفت حالش خوب است و فکر کردم قرص آسیبی نرسانده است. او را به بیمارستان بردم که در آنجا دکتر گفت اگر قرص را پودر کردی خطری ندارد. بعد از این که معده اش را شست وشو دادند، حالش بد شد و جان باخت.

متهم درباره دختری که با او ارتباط داشت هم گفت: من این دختر را برای ازدواج به برادرزنم معرفی کردم اما خودم به او علاقه مند شدم. او نمی دانست من متاهل هستم و از او خواستگاری کردم. من مرتکب یک اشتباه شدم و اشتباهاتم دنباله دار شد. نمی دانم چرا این کارها را می کردم.

قضات شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران بعد از محاکمه، مرد جوان را به قصاص محکوم کردند که با اعتراض او به حکم مجازاتش پرونده به دیوان عالی کشور فرستاده شد و قضات دیوان عالی کشور دیروز حکم را تایید کردند.

اگر مرد اعدامی نتواند رضایت اولیای دم را جلب کند، به زودی پای چوبه دار خواهد رفت.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 26 خرداد 1400 بروزرسانی: 26 خرداد 1400 گردآورنده: nbdfars.ir شناسه مطلب: 486

به "همسرکشی با قرص برنج برای ازدواج با دختر مورد علاقه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همسرکشی با قرص برنج برای ازدواج با دختر مورد علاقه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید