شیوه نامه شناسایی خطر SD11 به فرودگاه های کشور ابلاغ شد

به گزارش وبسایت دانشجویی، تهران (پانا) -سیاوش امیرمکری، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران شیوه نامه شناسایی خطر SD11 در راستای پیاده سازی مدیریت ایمنی به فرودگاه های کشور ابلاغ کرد.

شیوه نامه شناسایی خطر SD11 به فرودگاه های کشور ابلاغ شد

به گزارش وزارت راه و شهرسازی، هدف از تدوین این شیوه نامه که به تایید سازمان هواپیمایی کشوری رسیده است، تبیین روش ها و ایجاد وحدت رویه در انجام شناسایی خطرات در حوزه خدمات ناوبری هوایی و فرودگاهی است.

این شیوه نامه در برگیرنده روش های شناسایی خطرات با منشأ انسانی، سازمانی، فنی و طبیعی، در حوزه فعالیت های مختلف کاری شرکت است. دامنه شناسایی خطر مورد بحث در این شیوه نامه تنها شامل خطراتی است که ایمنی پرواز و سرنشینان را تحت تأثیر قرار می دهد و خطرات حوزه OHSE مانند ایمنی و سلامت کارکنان که تأثیر مستقیمی بر روی ایمنی پروازها ندارند خارج از دامنه شناسایی خطرات سیستم مدیریت ایمنی و این شیوه نامه است.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ فعالیت های برون سپاری شده در حوزه خدمات ناوبری هوایی شرکت در دامنه شناسایی خطر این شیوه نامه قرار گرفته است. فعالیت های برونسپاری شده در حوزه خدمات فرودگاهی شرکت در حال حاضر در دامنه شناسایی خطر این شیوه نامه قرار ندارد و با تکمیل پیاده سازی سیستم مدیریت ایمنی در دستور کار قرار خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 29 آذر 1400 بروزرسانی: 29 آذر 1400 گردآورنده: nbdfars.ir شناسه مطلب: 734

به "شیوه نامه شناسایی خطر SD11 به فرودگاه های کشور ابلاغ شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیوه نامه شناسایی خطر SD11 به فرودگاه های کشور ابلاغ شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید