رایزنی برای افزایش اعتبارات ردیف مشارکت خیرین مدرسه ساز

به گزارش وبسایت دانشجویی، تهران (پانا) - محمدباقر نوبخت در نشست صمیمانه با جمعی از خیّرین مدرسه ساز از کوشش برای افزایش اعتبارات ردیف مشارکت خیرین مدرسه ساز در امسال اطلاع داد.

رایزنی برای افزایش اعتبارات ردیف مشارکت خیرین مدرسه ساز

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه در نشست با خیرین مدرسه ساز که با حضور وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی مدارس برگزار گردید، گفت: یک ردیف اعتباری برای تکمیل پروژه ها و مشارکت با خیرین داریم که این رقم 2350 میلیارد تومان است که سال قبل به طور کامل تخصیص یافت.

وی ادامه داد: البته روز آخر کار بودجه که به اتاق تک تک همکاران می رفتم تا از کوشش های آنها تشکر کنم، متوجه شدم افزایش قابل توجهی در اعتبار مشارکت با خیرین درسال جاری داده نشده که حقیقتا اوقات مرا تلخ کرد، هرچند به دلیل محدویت سقف تعریف شده برای این محل بود، اما کاملا به تامین و تخصیص آن متعهدیم.

نوبخت افزود: کوشش ما براین است این رقم را در پنج ماهه اول سال تخصیص دهم و از یک محل دیگر هم می توانیم به این میزان بیفزاییم؛ می توان به وسیله بند ز تبصره 5 خارج از سقف برای بدهی و مطالبات پیمانکاران استفاده کنیم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه همچنین از ایجاد کارگروهی برای تحقق این موارد اطلاع داد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 29 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 29 اردیبهشت 1400 گردآورنده: nbdfars.ir شناسه مطلب: 448

به "رایزنی برای افزایش اعتبارات ردیف مشارکت خیرین مدرسه ساز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رایزنی برای افزایش اعتبارات ردیف مشارکت خیرین مدرسه ساز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید