دیپورتی های پرسپولیس ادامه دارد؛ منتظر باشید!

به گزارش وبسایت دانشجویی، از مدت ها پیش زمزمه هایی در خصوص بازگشت مهدی ترابی به پرسپولیس به گوش می رسید و حالا به نظر می رسد این مسئله از هر زمان دیگری جدی تر شده است. حمید مطهری در نشست خبری پیش از بازی با فولاد رسما کوشش های باشگاه برای بازگرداندن ترابی را تأیید کرد و منابع مختلف حتی از عقد قرارداد طی روز های پیش رو خبر می دهند. از ابتدا هم معین بود جدایی ترابی از جمع سرخپوشان مثل بسیاری از موارد مشابه کوتاه مدت خواهد بود. تردیدی نیست که ترابی برمی گردد و زودتر از حد انتظار به ستاره محبوب طرفداران تبدیل می گردد. با این بازگشت، جمع دیپورتی های سرخ جمع تر خواهد شد.

دیپورتی های پرسپولیس ادامه دارد؛ منتظر باشید!

جلال حسینی

بی گمان طرفداران تیفوسی پرسپولیس از اینکه اسم کاپیتان محبوب و پیروز این تیم را در فهرست دیپورتی ها بیاوریم شاکی خواهند شد، اما خودشان هم می دانند که داستان همین است. جلال حسینی ابتدای لیگ دوازدهم به پرسپولیس پیوست و 2 سال بعد، پیش از شروع لیگ چهاردهم این تیم را به مقصد الاهلی قطر ترک کرد. علی دایی احتیاج شدید به حفظ حسینی داشت، اما تأخیر او در معین تکلیف پرسپولیس باعث شد سرخ ها حتی فرصت لازم برای جذب مدافع جانشین را هم از دست بدهند. جلال 2 سال بعد به پرسپولیس برگشت و علاوه بر تأثیرگذاری کم نظیر در قهرمانی های این تیم، به یکی از رکوردداران محبوبیت در تاریخ باشگاه تبدیل شد.

وحید امیری

شرایط او شبیه به جلال حسینی است؛ یک بازیکن مؤثر و کم حاشیه که در مقطعی کسب پول بیشتر را به همراهی پرسپولیس ترجیح داد، اما نهایتا برگشت و بسیار هم مورد استقبال نهاده شد. امیری 3 سال پیش به ترابزون اسپور ترکیه پیوست و پس از سپری کردن یک دوره مطلقا ناکام در این تیم، دوباره پیراهن پرسپولیس را پوشید.

مهدی طارمی

اگر دیدید در بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس برای او تونل افتخار تشکیل شد، چندان تعجب نکنید! این اتفاقی بود که اوایل لیگ شانزدهم برای مهدی طارمی رخ داد. او بعد از فاجعه خروج شبانه از ایران و عقد قرارداد ناگهانی با ریزه اسپور، به جمع سرخپوشان برگشت و بازیکنان در تمرین تونل افتخار برایش زدند. آخر و عاقبت این قصه هم محرومیت خود طارمی و پرسپولیس بود. با وجود این حتی اگر خود طارمی هم روزی قصد بازگشت به پرسپولیس را داشته باشد، باز برایش تونل خواهند زد.

سروش رفیعی

مثل همه آن هایی که لیگ قطر را انتخاب می نمایند دنبال پول رفت و البته به سرعت سودای بازگشت به سرش زد. تیم ضعیف الخور انتخاب سروش در لیگ ستارگان بود و البته آنجا هم نمایش های او مورد انتقاد نهاده شد. رفیعی از نیم فصل دوم لیگ هجدهم دوباره پیراهن پرسپولیس را به تن کرد، اما ابتدای لیگ نوزدهم در لیست مازاد این تیم نهاده شد و رفت.

منتظر شجاع خلیل زاده هم باشید

هیچ شکی نداشته باشید که بعد از مهدی ترابی، شجاع خلیل زاده هم به پرسپولیس بازخواهدگشت. آن ها می فرایند، پول در می آورند و برمی گردند. اینطوری یک تیر و 2 نشان زده اند؛ هم حساب های بانکی شان پربارتر می گردد و هم محبوبیت شان را تا آخر عمر تضمین می نمایند. ضمناً یادتان باشد در فوتبالی که نتیجه حرف اول و آخر را می زند، طرفداران هم خیلی حوصله اصول گرایی و سختگیری را ندارند.

آی اسپرت

منبع: فرارو
انتشار: 2 اسفند 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: nbdfars.ir شناسه مطلب: 277

به "دیپورتی های پرسپولیس ادامه دارد؛ منتظر باشید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیپورتی های پرسپولیس ادامه دارد؛ منتظر باشید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید