دایی در موقعیت گرد مولر

به گزارش وبسایت دانشجویی، حتی اگر جواد خیابانی هنگام گزارش بازی فرانسه و پرتغال از فرانسوی ها تشکر کند که به خاطر ایران و حفظ رکورد علی دایی در مقابل کریس رونالدو مقاومت می نمایند (!) واقعیت آن است که به احتمال فراوان این فاصله هفت گله هم دیر یا زود از بین خواهد رفت و ستاره پرتغالی عنوان بهترین گلزن تاریخ مسابقات ملی را از اسطوره فوتبال ایران خواهد گرفت. بدون هجوم بردن ستاره ای در حد کریس به این رکورد، بعید بود در جهان کسی یاد کار عظیم علی دایی در تیم ملی ایران بیفتد.

دایی در موقعیت گرد مولر

حالا، اما خیلی ها در جهان در خصوص این حد نصاب جادویی حرف می زنند؛ از جمله وب سایت توتومرکاتو در ایتالیا که با دایی در خصوص احساسش در این مورد مصاحبه نموده است. واکنش ستاره پیشین فوتبال ایران هم کاملا معقول و ستودنی بود. او رونالدو را ستایش کرد و گفت: افتخار می کنم اگر بازیکنی در کلاس رونالدو رکورد مرا بشکند. مطمئنم او این فاصله باقی مانده را هم به زودی از بین خواهد برد. با این حال منتظر می مانم و زمانی که این اتفاق رخ داد، شخصا به کریس تبریک می گویم.

زمانی گرد مولر، گلزن افسانه ای آلمان ها با 85 گل، رکورددار گلزنی در یک سال تقویمی میلادی بود. این حد نصاب که کمتر کسی از آن آگاهی داشت، چهل سال پابرجا باقی ماند تا این که لیونل مسی آن را شکست. لئو پیراهن قاب شده اش را برای مولر فرستاد و اسطوره ژرمن ها هم در مصاحبه ای گفت: بهترین بازیکن جهان رکورد من را شکسته است. او بازیکنی ارزشمند، عظیم و فروتن است، اما فقط یک عیب دارد. این که برای بایرن مونیخ بازی نمی کند!

بله جهان همین است. رکورد ها برای شکسته شدن هستند و چه بهتر که مسی و رونالدو آن ها را شخم بزنند.

منبع: فرارو
انتشار: 28 آذر 1399 بروزرسانی: 28 آذر 1399 گردآورنده: nbdfars.ir شناسه مطلب: 156

به "دایی در موقعیت گرد مولر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دایی در موقعیت گرد مولر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید