خبرنگاران 82 نفر برای عضویت درشرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت یزد ثبت نام کردند

به گزارش وبسایت دانشجویی، یزد - خبرنگاران - مدیرکل امور مالی و دارایی استان یزد با اشاره به انتخابات مجمع شرکت سرمایه گذاری استان گفت: 82 نفر در یزد برای عضویت در هیات مدیره این شرکت ها نام نویسی کردند.

خبرنگاران 82 نفر برای عضویت درشرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت یزد ثبت نام کردند

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش دوشنبه روابط عمومی اداره کل امور مالی و دارایی استان یزد علی نمازی اضافه نمود: افراد صاحب صلاحیت فنی و حرفه ای این افراد توسط سازمان بورس و ارواق بهادار آنالیز و پس تائید، اسامی آنان برای انتخاب به سهامداران اعلام می گردد.

وی با بیان اینکه مهلت ثبت نام اشخاص حقیقی برای عضویت در هیات مدیره سرانجام یافته است گفت: آخرین مهلت اعلام تقاضای اشخاص حقوقی برای نامزدی هیات مدیره شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت 10 اردیبهشت ماه 1400 می باشد.

مدیرکل امور مالی و دارایی استان یزد گفت: آن دسته از اشخاص حقوقی که تمایل به حضور در هیات مدیره شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت دارند، تا 10 اردیبهشت امسال مهلت دارند تقاضای خود را به صورت مکتوب به سازمان بورس ارسال نمایند.

وی زمان برگزاری انتخابات مجامع شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت را از نیمه دوم اردیبهشت تا نیمه اول خرداد امسال بیان و اظهار داشت: این فرآیند به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد.

دبیر ستاد سهام عدالت استان از سهامدارانی که روش غیرمستقیم را برای مدیریت سهام خود برگزیدند، خواست تا برای حفظ حقوق خود و بهره مندی از مزایای این سهام در این انتخابات شرکت فعال داشته باشند و افراد شایسته، دلسوز و کارآمد را انتخاب نمایند.

وی تکمیل اطلاعات در سامانه سجام و احراز هویت را برای سهامداران جهت شرکت در انتخابات ضروری دانست و گفت: سهامداران می توانند ثبت نام در سجام را به صورت الکترونیکی انجام دهند.

از مجموع جمعیت یک میلیون و 200 هزار نفری این استان 620 هزار نفر دارای سهام عدالت هستند که در طرح آزاد سازی سهام عدالت 30 درصد روش مستقیم و 70 درصد روش غیرمستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب نموده اند.

منبع: ایرنا
انتشار: 22 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1400 گردآورنده: nbdfars.ir شناسه مطلب: 435

به "خبرنگاران 82 نفر برای عضویت درشرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت یزد ثبت نام کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 82 نفر برای عضویت درشرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت یزد ثبت نام کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید