خبرنگاران تمامی رویدادهای آسیایی تکواندو به تعویق افتاد

به گزارش وبسایت دانشجویی، تهران- خبرنگاران- با اعلام رسمی اتحادیه تکواندو آسیا تمامی مسابقات قاره کهن که قرار بود در سال 2020 برگزار شود، به تعویق افتاد.

خبرنگاران تمامی رویدادهای آسیایی تکواندو به تعویق افتاد

از پروفایل ما kalarena دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران؛ طبق رای گیری که از اعضای اتحادیه تکواندو آسیا صورت گرفته است، تمامی مسابقاتی که قرار بود در سال 2020 برگزار شود، به تعویق افتاد.

با اعلام رسمی از سوی کی سوک لی رییس اتحادیه تکواندو آسیا با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا در سراسر جهان مسابقات قهرمانی آسیا 2020 در بخش های پاراتکواندو، پومسه و کیوروگی (انفرادی و تیمی)، کسب سهمیه بازی های المپیک توکیو، چهارمین دوره جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا، دهمین دوره جام باشگاه های آسیا و سومین دوره آزاد آسیایی به تعویق افتاد و در سال 2021 برگزار خواهد شد.

در جلسه شورای اجرایی اتحادیه تکواندو آسیا که 30 تیرماه برگزار گردید ایران پیروز شد جواز میزبانی پنجمین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا (G2)، چهارمین دوره رقابت های آزاد آسیایی (G1) و یازدهمین دوره جام باشگاه های آسیا (G1) در سال 2021 را بدست آورد.

ایران در سال 2019 نیز میزبانی سه رویداد جام ریاست فدراسیون جهانی، جام باشگاه های آسیا و جام فجر را برعهده داشت و در سال 2020 نیز قرار بود سومین مسابقات آزاد آسیایی (G1) و دهمین دوره رقابت های تکواندو جام باشگاه های آسیا (G1) را میزبانی کند که با شیوع ویروس کرونا این رقابت ها به تعویق افتاد.

منبع: ایرنا
انتشار: 17 آبان 1399 بروزرسانی: 17 آبان 1399 گردآورنده: nbdfars.ir شناسه مطلب: 71

به "خبرنگاران تمامی رویدادهای آسیایی تکواندو به تعویق افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تمامی رویدادهای آسیایی تکواندو به تعویق افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید