جنجال هدیه غیرمتعارف به دانش آموزان دختر ، جمع آوری فوری هدایا و عذرخواهی رسمی آموزش و پرورش

به گزارش وبسایت دانشجویی، مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین توضیحاتی در مورد هدایایی که به بعضی از دانش آموزان این استان اهدا شده داد.

جنجال هدیه غیرمتعارف به دانش آموزان دختر ، جمع آوری فوری هدایا و عذرخواهی رسمی آموزش و پرورش

به گزارش خبرنگاران طی روزهای گذشته حواشی مراسم تقدیر از دانش آموزان مدرسه دخترانه تیزهوشان قزوین، اهدای تخته نرد در این برنامه و انتشار خبر آن، در فضای مجازی خبرساز شد.

نقی سیاهکالی مرادی مدیرکل آموزش و پرورش استان در این خصوص گفت: به مناسبت روز سمپاد، 22 اردیبهشت از سوی اعضای انجمن اولیا و مربیان مدرسه تیزهوشان منطقه 3 قزوین، برنامه ای برگزار شده بود. هدایایی هم برای تمام دانش آموزان این مدرسه که 350 نفر بودند، از یک فروشگاه بازی هوشی تهیه شد.

وی افزود: پس از توزیع معین می گردد در بین بازی های فکری تهیه شده برای دانش آموزان، 90 بسته از 350 بسته هدیه تهیه شده متفاوت بوده که حساسیت هایی ایجاد و در رسانه ها منعکس می گردد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین ادامه داد: به محض اطلاع از موضوع، آنالیز های لازم صورت گرفت و نسبت به جمع آوری 90 جعبه بازی متفاوت که از جمله تخته نرد هم بوده، اقدام می گردد و قضیه انتها می یابد.

سیاهکالی مرادی با عذرخواهی از اتفاق پیش آمده، افزود: در هر موقعیت و جایگاهی ممکن است خطا و اشتباه رخ دهد؛ البته این اشتباه نباید هدفمند باشد.

وی در انتها درباره شایعه ارتباط مدیر فروشگاه بازی فکری و کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان هم گفت: مدیر فروشگاهی که از آن خرید انجام شده ارتباطی به کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان ندارد؛ می طلبد دستگاه های نظارتی، بر این فروشگاه ها نظارت داشته باشند تا از فروش اقلام و اجناس غیرمجاز جلوگیری گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 28 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1402 گردآورنده: nbdfars.ir شناسه مطلب: 1081

به "جنجال هدیه غیرمتعارف به دانش آموزان دختر ، جمع آوری فوری هدایا و عذرخواهی رسمی آموزش و پرورش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جنجال هدیه غیرمتعارف به دانش آموزان دختر ، جمع آوری فوری هدایا و عذرخواهی رسمی آموزش و پرورش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید