تست سرعت آنلاین به وسیله وزیر ارتباطات، اپراتورها در صدد برطرف کندی اینترنت هستند

به گزارش وبسایت دانشجویی، وزیر ارتباطات در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره کندی اینترنت در این روزها گفت: بخشی از نقدها درباره کندی اینترنت هم درست است و قبول داریم و اپراتورها در صدد برطرف آن هستند اما بخشی هم ناشی از فضاسازی است.

تست سرعت آنلاین به وسیله وزیر ارتباطات، اپراتورها در صدد برطرف کندی اینترنت هستند

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرنگاران، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که به مناسبت هفته کتاب و روز کتابگردی در دفتر اپلیکیشن طاقچه حضور یافته بود در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره کندی اینترنت در این روزها، در لحظه، با گوشی یکی از حاضرین در جلسه تست سرعت اینترنت انجام داد. در این تست، سرعت اینترنت بیش از 16 مگابیت بر ثانیه و پینگ 28 میلی ثانیه بود.

زارع پور گفت: در حالی که به علت مسائل مربوط به عدم توسعه شبکه به وسیله اپراتورها، سرعت کاربران در سراسر کشور به طور میانگین 5 تا 6 مگابیت بر ثانیه را نشان می دهد و در پروانه اپراتورها 2 مگابیت بر ثانیه آمده است اما الان سرعت دانلود حدود 8 برابر این میزان را نشان می دهد.

وی ادامه داد: ما ادعا نمی کنیم که این سرعت ایده آل است بلکه باید به چند ده و حتی چند صد مگابیت بر ثانیه هم برسیم.

او اضافه نمود: بخشی از نقدها درباره کندی اینترنت هم درست است و قبول داریم و اپراتورها در صدد برطرف آن هستند اما بخشی هم ناشی از فضاسازی است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 30 آذر 1400 بروزرسانی: 30 آذر 1400 گردآورنده: nbdfars.ir شناسه مطلب: 735

به "تست سرعت آنلاین به وسیله وزیر ارتباطات، اپراتورها در صدد برطرف کندی اینترنت هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست سرعت آنلاین به وسیله وزیر ارتباطات، اپراتورها در صدد برطرف کندی اینترنت هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید