باید سالن های ورزشی تخصصی از به مزایده گذاشتن مستثنی شوند

به گزارش وبسایت دانشجویی، خبرنگاران/خوزستان دبیر فدراسیون ژیمناستیک با اشاره به مزایده گذاشته شدن بعضی سالن های ژیمناستیک در خوزستان، گفت: من فکر می کنم باید نگاهی به قانون گذاران کشور داشته باشیم تا سالن های تخصصی رشته های ورزشی را از قرار دریافت در مزایده مستثنی نمایند.

باید سالن های ورزشی تخصصی از به مزایده گذاشتن مستثنی شوند

حمید هاشمی در مجمع انتخاب رئیس هیات ژیمناستیک خوزستان که امروز (یکشنبه) در محل اداره کل ورزش و جوانان خوزستان برگزار گردید، اظهارکرد: خوزستان در ژیمناستیک نیروهای فنی خوبی از گذشته تا حال داشته است که توانسته اند نیروهای خوبی مثل اعضای این مجمع را پرورش دهند و این اعضا هم نیروهای خوبی را برای آینده این رشته پرورش می دهند که در کلاس های داوری و مربیگری و همچنین سالن های مسابقه آن ها را می بیینم. آن ها به روز و علاقه مند هستند.

به گزارش خبرنگاران، وی با اشاره به پیگیری های مستمر رییس هیات خوزستان، اضافه کرد: آقای قلندرنژاد برای جزئی ترین و ریزترین کارهای مربوط به مربیان و داوران استان خود به فدراسیون می آید و پیگیر درخواست های آنها است و یکی از خصلت های خیلی خوب او، پیگیر بودنش است. کمتر رئیس هیاتی را داریم که مثل آقای قلندرنژاد این گونه پیگیر کارهای نیروهای استانی خود باشد.

دبیر فدراسیون ژیمناستیک گفت: خواهشی که دارم این است که آقای قلندرنژاد احترام پیشکسوتان را که همواره حفظ شده است، حفظ کند تا پیشکسوتان را نیز در کنار خود داشته باشیم و در مواقع احتیاج از هدایت های اثرگذار آن ها و تجربیات شان بهره ببریم. باید به نیروهای شهرستانی و منابع انسانی، دید ویژه ای داشته باشیم زیرا نیروهای انسانی، مهمترین رکن یک هیات هستند که می تواند باعث پیشرفت هیات گردد. ساختن نیرو نیز احتیاجمند کلاس های آموزشی و حضور در مسابقات است که فدراسیون نیز در مواقع احتیاج حتما حمایت خود را از استان خوزستان خواهد داشت.

وی با اشاره به مزایده گذاشته شدن بعضی سالن های ژیمناستیک در خوزستان، بیان کرد: پنج سالن مربوط به ژیمناستیک در استان خوزستان در قالب ماده 88 قرار گرفته اند و به مزایده گذشته شده اند و تعجب من این است که چرا لوازم ژیمناستیک هم اجاره داده شده اند زیرا این لوازم جزو اموال هیات ها محسوب می شوند. لوازم ژیمناستیک به ویژه آن هایی که استاندارد هستند، نادر هستند و دارای ارزش زیادی هستند و به راحتی نیز قابل تهیه نیستند و اگر این امکانات از بین بروند، ساختن دوباره قهرمانان مشکل است.

هاشمی بیان کرد: از گذشته تا به امروز پیگیر شرایط استان خوزستان هستیم و برای ما مهم است که قهرمانان ژیمناستیک خوزستان قرار است کجا تمرین نمایند و از سال گذشته تا به امروز نیز پیگیر این موضوع بوده ایم. ضمن این که مشکل شما، مشکل فدراسیون هم است. به هر حال امیدوارم مشکل این سالن ها برای سال آینده با یاری اداره کل ورزش استان، فدراسیون و وزارت ورزش حل گردد. من فکر می کنم باید نگاهی هم به قانون گذاران کشور داشته باشیم تا سالن های تخصصی رشته های ورزشی را از قرار دریافت در مزایده مستثنی نمایند. همچنین باید از قانون گذاران یاری بگیریم تا این بند قانون را به عنوان تبصره در قانون بودجه سال آینده اضافه نمایند.

وی در انتها گفت: امیدوارم هر چه سریع تر شرایط کشور به حالت عادی برگردد و کرونا از بین برود و ورزشکاران ما بتوانند به حالت عادی تمرینات برگردند. یک سالی است که تمرینات ژیمناستیک با نوسان برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 فروردین 1400 بروزرسانی: 18 فروردین 1400 گردآورنده: nbdfars.ir شناسه مطلب: 373

به "باید سالن های ورزشی تخصصی از به مزایده گذاشتن مستثنی شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باید سالن های ورزشی تخصصی از به مزایده گذاشتن مستثنی شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید