والیبال

آشنایی با انواع برند کتانی اورجینال و اصل در جهان

خرید کتانی اورجینال و اصل، یکی از دغدغه های امروزی مردم است. موارد استفاده کتانی ها، از رانینگ و ورزشی و کوهنوردی گرفته تا راحتی و روزمره، فرق دارد. از این رو، باید برای خرید کتانی به مورد استفاده از آن نیز توجه کنید. بعلاوه اصل بودن کتانی نیز تاثیر زیادی...

15 تیر 1401

سرپرست های تیم های ملی والیبال دختران ایران معرفی شدند

تهران (پانا) - رئیس فدراسیون والیبال در احکامی جداگانه سرپرست تیم های ملی والیبال بزرگسالان، جوانان و نوجوانان زنان ایران را منصوب کرد.

28 خرداد 1401

مصائب روز وزنه برداری ایران؛ فرافکنی به جای آسیب شناسی

تهرا (پانا) - پرونده رقابت های دنیای وزنه برداری در تاشکند ازبکستان برای وزنه برداری ایران با تمام فراز و فرودها و تلخی و شیرینی هایش بسته شد. رقابتی که اگرچه برای ما از نظر مدالی کیفیتی را که انتظار و توقع داشتیم در پی نداشت اما از لحاظ امتیازی سکوی نایب...

16 اسفند 1400

در بازیکن سازی کم دقت بودیم، بازی سختی مقابل سایپا داریم

به گزارش خبرنگاران، هفته سوم رقابت های لیگ برتر والیبال زنان فردا (پنجشنبه) برگزار می گردد. در حساس ترین بازی هفته تیم های بدون شکست سایپاتهران و باریج اسانس مقابل یکدیگر صف آرایی خواهند کرد.

20 آذر 1400

تور ارزان تایلند: تیم والیبال بانوان سایپا مغلوب نماینده تایلند شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون والیبال، بیست ویکمین دوره رقابت های والیبال قهرمانی باشگاه های زنان آسیا از امروز (آدینه) به میزبانی شهر ناخون راتچاسیما تایلند شروع شد و به مدت هفت روز ادامه خواهد داشت.

12 مهر 1400

شکست کانادا برابر تیم میزبان

تیم ملی والیبال ژاپن مقابل کانادا با نتیجه 3 بر صفر به پیروزی رسید.

18 شهریور 1400

برنامه روز هفتم ورزشکاران ایران در پارالمپیک، امید به کسب مدال

به گزارش خبرنگاران به توکیو، کاروان ورزش ایران فردا سه شنبه روز شلوغی در پارالمپیک توکیو ندارد و ورزشکاران کشورمان در پنج رشته به مصاف حریفانشان خواهند رفت.

10 شهریور 1400

معروف: داشتن یک احساس عالی بین بازیکنان مهم است، نلی: ایتالیا در راستا درست قرار گرفته است

تیم ملی والیبال ایران در رقابت های لیگ ملت های والیبال در دور پنجم مقابل ایتالیا نهاده شد و با پیروزی 3 بر یک مقابل تیم میزبان به سومین برد متوالی خود در این رقابتها رسید.

11 تیر 1400

تاریخ برگزاری مسابقات باشگاه های والیبال آسیا تغییر کرد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون والیبال، آخرین پیش نویس پیشنهادی کنفدراسیون والیبال آسیا (AVC) در مورد برگزاری 9 رویداد آسیایی و جهانی در سال 2021 اعلام شد که طی آن تاریخ برگزاری مسابقات والیبال باشگاه های زنان و مردان آسیا و نیز میزبان و تاریخ مسابقات...

7 خرداد 1400

ساملوو: برای اظهار نظر در خصوص آینده تیم ملی والیبال روسیه زود است

رأی دادگاه عالی حکمیت ورزش به این معنی است که همه فدراسیون های بین المللی باید رویدادهایی که از قبل قرار بود در روسیه برگزار گردد را لغو و در صورت امکان به کشورهای دیگر منتقل نمایند.

13 بهمن 1399

کمک 2 میلیاردی و نمایان شدن اختلافات مدیریت شهری سنندج

به گزارش خبرنگاران، حاشیه های این حضور جنجالی با رسانه ای شدن اظهارات یکی از اعضای شواری شهر سنندج و انتقاد وی از کمک 2 میلیاردی شهرداری این شهر به نماینده والیبال استان حرارت بیشتری پیدا کرد و البته پرده از اختلاف نظرهای اعضای شورا در خصوص این حمایت...

6 دی 1399