نام سهمیه لیگ یک مازندران رایکا باقی ماند

به گزارش وبسایت دانشجویی، نماینده مازندران در لیگ یک فوتبال کشور با نام رایکا بابل در این مسابقات حاضر می گردد.

نام سهمیه لیگ یک مازندران رایکا باقی ماند

مدیران باشگاه رایکا بابل طبق نامه اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران به دلیل شکایت قاسم حسن زاده مالک باشگاه خونه به خونه بابل مبنی بر به پایان نرسیدن دعوای حقوقی بر سر چک تضمینی مالکان باشگاه رایکا در زمان خرید سهمیه تیم خونه به خونه، اجازه فروش این سهمیه را از باشگاه رایکا سلب کرد تا معادلات خریداران نو این سهمیه برهم بخورد.

در آن سوی ماجرا هم رمضانی مالک نو باشگاه دریا کاسپین بابل به دلیل مسائل پیش آمده بابت انتقال این سهمیه از وصول چک های معامله شده با باشگاه رایکا خودداری کرد تا این معامله آنطور که از قبل اعلام شده بود، انجام نشود.

حالا، اما از بابل خبر می رسد که جواد رمضانی مالک باشگاه دریا کاسپین بابل طی توافقی با مالک باشگاه رایکا خواستار ادامه فعالیت تیمی که زیر نظر وحید بیاتلو در بابل در حال تمرین است با همان نام رایکا بابل در لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور امسال است.

اما نکته قابل توجه این است که پنجره جابجاییی تیم فوتبال رایکا بابل از سال گذشته به دلیل بدهی هنگفتی که از زمان تیمداری خونه به خونه بجا مانده، بسته است و تا همین لحظه که فقط یک روز مانده به شروع اولین بازی تیم رایکا بابل در لیگ یک هنوز اقدامی برای بازکردن پنجره جابجایی این تیم برای ثبت قرارداد های بازیکنان نو انجام نشده است.

خبرنگاران مازندران ساری

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 7 شهریور 1401 بروزرسانی: 7 شهریور 1401 گردآورنده: nbdfars.ir شناسه مطلب: 964

به "نام سهمیه لیگ یک مازندران رایکا باقی ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نام سهمیه لیگ یک مازندران رایکا باقی ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید