سری تازه مجموعه روی خط زندگی بزودی مقابل دوربین

به گزارش وبسایت دانشجویی، تهران (پانا) - سری تازه مجموعه روی خط زندگی بزودی مقابل دوربین می رود.

سری تازه مجموعه روی خط زندگی بزودی مقابل دوربین

به گزارش روابط عمومی پروژه، مجموعه تلویزیونی روی خط زندگی به تهیه نمایندگی و کارگردانی عبدالرضا فیروزان در 38 قسمت 20 دقیقه ای در گروه آموزش های رسمی شبکه آموزش سیما با مشارکت سازمان نهضت سوادآموزی فراوری می گردد.

هشت قسمت از این مجموعه به مناسبت دهه فجر با رویکرد دستاورد ها و عملکرد سازمان نهضت سوادآموزی طی 43 سال بعد از انقلاب اسلامی با هدف از بین بردن بی سوادی در کشور و توسعه و تقویت فرهنگ عمومی جامعه و ارتقاء سطح سواد، بهمن ماه سال جاری روی آنتن شبکه آموزش رفت.

ساختار روی خط زندگی ترکیبی از داستان و مستند است و عملکرد نهضت سواد آموزی را در تمام ابعاد به نمایش می گذارد.

علیرضا علیا، سیما مطلبی، شایا روان آذر، مانی فیروزان و ... در این مجموعه بازی دارند.

در این مجموعه یک زوج فیلمساز و برنامه ساز (رضا و رعنا) سفارش ساخت و تهیه برنامه از سازمان نهضت سواد آموزی می گیرند و اقدامات و دستاوردهای این سازمان را در 43 سال بعد از انقلاب آنالیز و با مدیران، کارشناسان و ... مصاحبه می نمایند. در این آنالیز ها رازی از زندگی رضا برای رعنا برملا می گردد و ... .

بعلاوه در خلال روایت به مسائل حرفه ای فیلمسازی و برنامه سازی پرداخته می گردد.

در سری نو(فصل دوم) و ادامه مجموعه که 30 قسمت دارد، به یکی از رویکرد ها و عملکرد های مهم سازمان نهضت سوادآموزی که تاسیس مراکز یادگیری محلی و فعالیت در این مراکز مهم است، پرداخته می گردد.

قسمت های مستند مجموعه در چند استان در نقاط مرزی کشور در حال تصویربرداری است و قسمت های نمایشی در حال پیش فراوری و انتخاب بازیگران است. در فصل دوم این مجموعه در هر قسمت علاوه بر بازیگران اصلی مجموعه تعداد زیادی از بازیگران تئاتر، سینما تلویزیون به عنوان بازیگران مهمان حضور دارند. این بار قصه در یک مرکز یادگیری محلی اتفاق می افتد که هر بار با توجه به موضوعات برنامه شاهد اتفاقاتی هستیم که با استفاده از مهارت های اساسی زندگی که به آن پرداخته می گردد شاهد زندگی بهتری خواهیم بود.

بعضی از عوامل این مجموعه عبارتند از: نویسندگان: مرضیه شهلایی، عبدالرضا فیروزان، مدیر تصویربرداری: تقی امینی، صدا: داوود ربیعی، مدیر فراوری: کامبیز اینانلو، مدیر تدارکات: حسن شکری و ...

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 22 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1401 گردآورنده: nbdfars.ir شناسه مطلب: 877

به "سری تازه مجموعه روی خط زندگی بزودی مقابل دوربین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سری تازه مجموعه روی خط زندگی بزودی مقابل دوربین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید