سبقت تاریخی اتریوم از بیت کوین

به گزارش وبسایت دانشجویی، خبرنگاران : در روزی که گذشت مقدار معامله فعال اتریوم بیشتر از بیت کوین بود که این اتفاق به نظر می رسد بازی را تغییر دهد.

سبقت تاریخی اتریوم از بیت کوین

بر اساس گزارش به نقل از فوربس، بیت کوین ، پس از از دست دادن قیمت های خود در طول هفته ، ناگهان در سطوح بالاتر حرکت کرد - به عبارت دیگر صعود بعد از بزرگترین شبکه بیت کوین تا کنون که گفته می شود تنظیم آن سخت است، در این بازار تجربه شد.

قیمت بیت کوین پس از انجام مجدد کالیبراسیون دو هفته ای شبکه بیت کوین که باعث کاهش 28 درصدی شد ، تقریباً 5٪ افزایش داشت.

کاهش ناگهانی رکورد قبلی 18 درصدی در اکتبر 2011 ، ناشی از سرکوب استخراج بیت کوین و رمزنگاری در چین در ماه گذشته بود که کسانی را که از رایانه های پرقدرت استفاده می کردند، دچار محدودیت کرد این اتفاق بر امنیت شبکه بیت کوین و اعتبار سنجی معاملات اثر داشت.

اخراج استخراج کننده های بیت کوین و رمزنگاری ها، معیاری از قدرت محاسباتی را که به شبکه بیت کوین هدایت می شود ، طی دو هفته گذشته به پایین ترین سطح 13 ماهه رسانده بود. تنظیم قیمت ها صبح امروز باعث شد شبکه با سرعت کمی فرایند مطابقت داشته باشد.

اتریوم پیشی گرفت

اتریوم ، دومین ارز رمزنگاری شده پس از بیت کوین ، برای اولین بار با تعداد آدرس های فعال روزانه در شبکه خود ، از بیت کوین پیشی گرفته است.

طبق اطلاعات شرکت تجزیه و تحلیل رمزنگاری سانتیمنت ، اتریوم از روز جمعه بیش از 750هزار آدرس فعال ثبت کرده است که حدود 50هزار بیشتر از بیت کوین است. در همین حال ، کل آدرسهای فعال بیت کوین طی سه ماه گذشته 38٪ کاهش یافته است ، داده های Bitinfocharts نشان می دهد ، که می تواند نشانه ای نزولی برای قیمت بیت کوین باشد.

شرکت تحلیلی Crypto Santiment در کنار این داده ها ، در توییتر نوشت: در روزی که شاهد تاریخ سازی بودیم و برای اولین بار ethereum از بیت کوین در آدرس های فعال روزانه پیشی می گرفت ، آلتکوین شروع به بازی کرد.

ماه گذشته ، مدیر ارشد سرمایه گذاری با سرمایه گذاری 100 میلیون دلاری مدیر سرمایه گذاری دارایی دیجیتال Two Prime پیش بینی اتریوم در نهایت تلنگر بیت کوین را پیش بینی می کند: سودمندی Ethereum به تنهایی از هر چیز دیگری پیشی خواهد گرفت.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 21 مرداد 1400 بروزرسانی: 21 مرداد 1400 گردآورنده: nbdfars.ir شناسه مطلب: 588

به "سبقت تاریخی اتریوم از بیت کوین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سبقت تاریخی اتریوم از بیت کوین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید