خرابی 900 نازل سوخت در کشور

به گزارش وبسایت دانشجویی، رئیس کانون انجمن های صنفی جایگاه داران سوخت کشور گفت: طبق آخرین آمار چیزی بالغ بر 800 الی 900 نازل سوخت در کشور خراب است.

خرابی 900 نازل سوخت در کشور

همایون صالحی رئیس کانون انجمن های صنفی جایگاه داران سوخت کشور در گفت وگو با خبرنگار با اشاره به تعمیرات برخی نازل های سوخت در کشور گفت: در حال حاضر آمار دقیقی در این زمینه در دست نیست، ولی طبق آخرین آمار چیزی بالغ بر 800 الی 900 نازل سوخت در کشور خراب است.

او ادامه داد: متاسفانه برخی از تجهیزات این جایگاه ها پس از تعمیر مجددا از کار می افتند و این مشکل برخی از جایگاه های سوخت را به تعطیلی یا وقفه می اندازد.

رئیس کانون انجمن های صنفی جایگاه داران سوخت کشور در ادامه با اشاره به اینکه واردات این تجهیزات گران است اضافه کرد: رقم خرید برخی از این تجهیزات به 7 برابر رسیده است که وارد کردن آن هزینه های هنگفتی را می طلبد.

صالحی خاطرنشان کرد: به طور کلی قطعه نو و فابریک تجهیزات جایگاه های سوخت بسیار اندک است و در برخی موارد اصلا نداریم. شرایط به نحوی است که از قطعات تعمیر شده دوباره استفاده می شود، بنابراین قطعات دوباره خراب می شوند.

او خاطرنشان کرد: در حال حاضر برخی از جایگاه های سوخت در کشور دچار مشکل هستند و در برخی نقاط نیز برخی از جایگاه ها از دسترس خارج شده و در جریان کار دچار مشکل شده اند و پس از مدت کوتاهی دوباره خراب و از رده خارج می شوند.

صالحی شرح داد: برخی از این تجهیزات در گذشته از کشور های مختلف وارد می شد، ولی امروز برخی از قطعات چینی هم در دسترس نیستند به طوری که برخی از قطعات با 3 میلیون تومان خریداری می شد، ولی این رقم در حال حاضر نزدیک به 40 میلیون تومان هزینه دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 7 آبان 1399 بروزرسانی: 7 آبان 1399 گردآورنده: nbdfars.ir شناسه مطلب: 49

به "خرابی 900 نازل سوخت در کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرابی 900 نازل سوخت در کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید