تهران دوباره بارانی می گردد ، وزش باد شدید و احتمال تگرگ در مرکز

به گزارش وبسایت دانشجویی، از بعدازظهر سه شنبه تا روز چهارشنبه (5 و 6 اردیبهشت ماه) با فعالیت سامانه بارشی در سطح استان به ویژه بخش های شمالی و غربی، بارش باران، گاهی رگبار، رعدوبرق، وزش باد شدید و در منطقه ها مستعد بارش تگرگ رخ خواهد داد.

تهران دوباره بارانی می گردد ، وزش باد شدید و احتمال تگرگ در مرکز

به گزارش خبرنگاران براساس آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، شرایط جوی استان تهران، از امروز تا روز دوشنبه (2 تا 4 اردیبهشت ماه) آسمان کمی ابری تا نیمه ابری، در ساعات بعدازظهر با عبور ریزموج هایی از تراز میانی و وقوع ناپایداری های محلی و فصلی، همراه با افزایش ابر و در ارتفاعات گاهی با رگبار پراکنده پیش بینی می گردد. بعلاوه در پاره ای از نقاط به ویژه مرکز و نیمه جنوبی استان گاهی وزش باد شدید با احتمال خیزش موقت گردوخاک مورد انتظار است.

از بعدازظهر سه شنبه تا روز چهارشنبه (5 و 6 اردیبهشت ماه) با فعالیت سامانه بارشی در سطح استان به ویژه بخش های شمالی و غربی، بارش باران، گاهی رگبار، رعدوبرق، وزش باد شدید و در منطقه ها مستعد بارش تگرگ رخ خواهد داد.

امروز (2 اردیبهشت) کاهش نسبی دما، از یکشنبه تا سه شنبه (3 تا 5 اردیبهشت) افزایش نسبی دما و از سه شنبه شب تا چهارشنبه شب (5 و 6 اردیبهشت) کاهش محسوس دما پیش بینی می گردد.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان تهران فردا (3 اردیبهشت) کمی ابری، در بعدازظهر افزایش ابر گاهی همراه با وزش باد شدید با حداقل دمای 19 و حداکثر دمای 29 درجه سانتیگراد و در روز دوشنبه (4 اردیبهشت ) کمی ابری تا نیمه ابری گاهی وزش باد با حداقل دمای 21 و حداکثر دمای 30 درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای 32 درجه سانتیگراد گرم ترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 2 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1402 گردآورنده: nbdfars.ir شناسه مطلب: 1071

به "تهران دوباره بارانی می گردد ، وزش باد شدید و احتمال تگرگ در مرکز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهران دوباره بارانی می گردد ، وزش باد شدید و احتمال تگرگ در مرکز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید