تعداد بیننده های خاندان اژدها با اختلاف از حلقه های قدرت بیشتر است

به گزارش وبسایت دانشجویی، بر اساس داده ها و آمار تازه، اولین نوبت پخش خاندان اژدها، سریال ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت را با اختلاف زیادی پشت سر گذاشته است. پس از ماه ها انتظار، این دو سریال پیش عایدی فانتزی اکنون اولین نوبت پخش خود را تجربه نموده اند. خاندان اژدها حدود 200 سال قبل از بازی تاج و تخت به قلمرو وستروس می پردازد و حلقه های قدرت مخاطبان را به عصر دوم سرزمین میانه، هزاران سال قبل از هابیت و ارباب حلقه ها می برد.

تعداد بیننده های خاندان اژدها با اختلاف از حلقه های قدرت بیشتر است

هر دو مجموعه فانتزی تا به امروز با استقبال بسیار خوبی از سوی منتقدان روبرو شده اند. منتقدان خاندان اژدها را پیش عایدیی قدرتمند برای بازی تاج و تخت دانسته اند و حلقه های قدرت آمازون را نیز به عنوان جانشین شایسته ارباب حلقه ها تحسین نموده اند.

هواداران بازی تاج و تخت با اشتیاق درباره خاندان اژدها حرف می زنند اما از طرف دیگر، حلقه های قدرت چالش های خاص خودش را در پیش رو دارد. هر دو سریال فانتزی مسلما آثاری محبوب خواهند بود اما این مجموعه ها به عنوان آثار معروف و محبوب قطعا در میان مخاطبان قضاوت می شوند.

اکنون به لطف تعداد دیدنگران تازه، به نظر می رسد خاندان اژدها پیشتاز اولیه این جنگ فانتزی است. بر اساس داده های تلویزیونی سامبا که به وسیله لوئیز فرناندو در توییتر به اشتراک گذاشته شد، قسمت اولیه خاندان اژدها را 4.8 میلیون نفر دیدن نموده اند که با اختلاف زیاد نسبت به 1.8 میلیون بازدید حلقه های قدرت جلوتر است.

پیش از این، اچ بی او اعلام نموده بود که اولین قسمت خاندان اژدها نزدیک به 10 میلیون بیننده داشته و آمازون نیز ادعا نموده بود که 25 میلیون بیننده جهانی در 24 ساعت اول پخش قسمت اول حلقه های قدرت، آن را دیدن نموده اند و هر دو رکورد تازهی برای شبکه های مربوطه خود ثبت کردند. اعداد و ارقام تلویزیون سامبا کمی فرق دارد، زیرا آن ها از روش متفاوتی برای سنجش تعداد بینندگان استفاده می نمایند که به عنوان محقق شخص ثالث، شاید روشی عینی تر باشد. با توجه به این اعداد، به نظر می رسد خاندان اژدها حداقل در ابتدای کار سریال محبوب تری باشد.

البته که خاندان اژدها پیشتاز این آمار و ارقام است اما این موضوع به هیچ وجه نشان از شکست حلقه های قدرت نیست. طبق آمار خود تلویزیون سامبا، سریال ارباب حلقه ها از نظر تعداد بینندگان در میان آثار بزرگ، چهارمین سریال سال پس از پیش عایدی بازی تاج و تخت، چیزهای عجیب و اوبی وان کنوبی است. فصل دوم خاندان اژدها در حال ساخت است و حلقه های قدرت نیز از قبل برای پنج فصل تمدید شده است. پس شاید کمی برای قضاوت زود باشد.

منبع: screenrant

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 21 شهریور 1401 بروزرسانی: 21 شهریور 1401 گردآورنده: nbdfars.ir شناسه مطلب: 972

به "تعداد بیننده های خاندان اژدها با اختلاف از حلقه های قدرت بیشتر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعداد بیننده های خاندان اژدها با اختلاف از حلقه های قدرت بیشتر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید