بهزیستی هدایای مردمی را بدون واسطه به مددجویان می رساند

به گزارش وبسایت دانشجویی، سرپرست بهزیستی استان تهران گفت: ماه رمضان برترین فرصت برای نزدیک شدن به خداوند بزرگ است و یکی از بزرگترین راه های نزدیک شدن به خدا، یاری به نیازمندان است.

بهزیستی هدایای مردمی را بدون واسطه به مددجویان می رساند

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سمانه زمانی سرپرست بهزیستی استان تهران با تبریک میلاد کریم اهل بیت، حضرت امام حسن مجتبی (ع) و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در جمع خبرنگاران بیان نمود: در راستای تکالیف قانونی و وظایف محوله سازمانی، بهزیستی تحت عنوان پویش ضیافت مهربانی از ابتدای ماه مبارک رمضان اقدام به جمع آوری هدایا، اعانات و نذورات مردمی نموده و تا خاتمه این ماه ادامه خواهد یافت.

زمانی با بیان اینکه جامعه هدف سازمان بهزیستی در پهنه استان تهران و در 16 شهرستان افراد مختلف و متفاوتی را تشکیل می دهد، توضیح داد: مردم خداجو، روزه داران گرامی و خیران نیک سیرت با مراجعه به مراکز تحت نظارت و مدیریت بهزیستی در پی برطرف احتیاج های مددجویان عضو جامعه هدف سازمان بیایند و بهزیستی نیز هدایای مردمی را بدون واسطه به مددجویان می رساند.

وی ادامه داد: ماه رمضان برترین فرصت برای نزدیک شدن به خداوند بزرگ است و یکی از بزرگترین راه های نزدیک شدن به خدا، یاری به احتیاجمندان است.

زمانی در ادامه با قدردانی از خیرین سطح کشور و استان و دعوت از آن ها برای مشارکت در خیر جمعی یاری به احتیاجمندان آبرومند با توجه به نزدیکی شب های قدر، گفت: شماره کارت مجازی 6367957041984720 و حساب 4174034541855467 در اختیار عموم مردم و نیکوکاران واقع شده است تا هموطنان نوعدوست یاری های نقدی خود را از این طریق در اختیار بهزیستی استان تهران قرار دهند و بعلاوه کد های دستوری#555*724*و #2*6*7* به منظور یاری رسانی شایسته و بی واسطه در کمترین زمان ممکن به احتیاجمندان تحت حمایت بهزیستی استان تهران در نظر گرفته شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 31 خرداد 1401 بروزرسانی: 31 خرداد 1401 گردآورنده: nbdfars.ir شناسه مطلب: 908

به "بهزیستی هدایای مردمی را بدون واسطه به مددجویان می رساند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهزیستی هدایای مردمی را بدون واسطه به مددجویان می رساند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید