چهره نو و عجیب مدونا همه را شگفت زده کرد

به گزارش وبسایت دانشجویی، مدونا خواننده 64 ساله یکی از مهمانان ویژه مراسم گرمی 2023 بود، اما حضورش در این مراسم به خاطر چهره متفاوت و عجیبش از نظر بسیاری از مردم بسیار پر حاشیه شد.

چهره نو و عجیب مدونا همه را شگفت زده کرد

بعد از رفتن مدونا به روی استیج و انتشار تصاویر او بسیاری از کاربران و رسانه ها نوشتند این آیا واقعا مدوناست؟

بسیاری صورت و دوست او را بسیار کشیده و مصنوعی و چهره اش را فیک و عجیب توصیف کردند و از او خواهش کردند دستکاری کردن صورتش را تمام کند.

اما مدونا در واکنش به این حواشی در اینستاگرامش نوشت: به جای تمرکز بر روی چیزی که در سخنرانی ام گفتم که درباره تشکر از نترسی هنرمندانی مانند سم اسمیت و کیم پتراس بود بسیاری از مردم ترجیح دادند فقط درباره عکس های از نزدیک و کلوس آپ من صحبت نمایند که با دوربین لنز بلند به وسیله یک عکاس مطبوعاتی گرفته شده است که چهره هر کسی را مخدوش میکند!

یک بار دیگه در موج شدید سن پرستی و زن ستیزی گرفتار شدم که در دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم بیشترین نفوذ را دارد.

جهانی که از بزرگداشت زنان بالای 45 سال امتناع میکند و احساس می نماید که باید آن ها را تنبیه کند اگر اراده قوی، سخت کوش و ماجراجوی خود را ادامه دهند

او در ادامه نوشت من هرگز برای هیچ یک از انتخاب های خلاقانه ای که انجام داده ام و نحوه ظاهر یا لباس پوشیدنم عذرخواهی نکرده ام و قرار نیست الان هم بکنم.

من از ابتدای کارم به وسیله رسانه ها تحقیر شده ام، اما میدونم که همه این ها یک آزمایشه و خوشحالم که این کار را انجام میدهم تا همه زنان پشت سر من بتونند در سال های آینده زندگی راحت تری داشته باشند.

به قول بیانسه: تو نمیتونی روح من را بشکنی!

من مشتاقانه منتظر چندین سال دیگر رفتار خرابکارانه و تکان دادن مرز ها هستم، ایستادگی در برابر مردسالاری و بیشتر از همه لذت بردن از زندگی ام.

منبع: بهترین ها

منبع: فرارو
انتشار: 21 بهمن 1401 بروزرسانی: 21 بهمن 1401 گردآورنده: nbdfars.ir شناسه مطلب: 1045

به "چهره نو و عجیب مدونا همه را شگفت زده کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهره نو و عجیب مدونا همه را شگفت زده کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید