بازداشت گسترده معترضان به حکومت سیسی

به گزارش وبسایت دانشجویی، یک فعال حقوقی مصری گفت، دستگاه های امنیتی این کشور طی روزهای گذشته تعداد زیادی از شهروندان را در استان های مختلف بازداشت کرده اند.

بازداشت گسترده معترضان به حکومت سیسی

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به نقل از سایت روزنامه عربی21، محمود جابر، مدیر مؤسسه حقوق بشر عدالت گفت، دستگاه های امنیتی مصر طی روزهای گذشته تعدادی از شهروندان را در استان های مختلف از جمله افرادی که به تازگی آزاد شده بودند، بازداشت کردند. این حمله از اواسط نوامبر آغاز شده و تا به امروز ادامه دارد.

جابر گفت: مقامات مصری به دلیل بازداشت های ظالمانه همچنان در معرض انتقاداتی از سوی جامعه جهانی و مجلس اروپایی قرار گرفته اند اما نظام مستبد عبدالفتاح سیسی، رئیس جمهور مصر پیام واضحی دارد و صراحتا اعلام می کند که به استبداد خود ادامه می دهد و هرگز آن را متوقف نمی کند.

این فعال حقوقی ادامه داد: بازداشت ها شامل تعدادی از کسانی است که به تازگی آزاد شده اند. همچنین تعداد زیادی از افراد به مقرهای دستگاه امنیتی احضار و در آنجا بازپرسی یا بازداشت شده اند.

جابر گفت: پرونده تعدادی از بازداشت شدگان به دادستانی ارجاع داده شده و تعداد زیادی همچنان در مقرهای امنیتی بازداشت هستند. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 7 بهمن 1399 بروزرسانی: 7 بهمن 1399 گردآورنده: nbdfars.ir شناسه مطلب: 230

به "بازداشت گسترده معترضان به حکومت سیسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازداشت گسترده معترضان به حکومت سیسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید