خبرنگاران استاندار: توسعه ورزش از اولویت&zwnjهای مدیران استان سمنان است

به گزارش وبسایت دانشجویی، سمنان- خبرنگاران- استاندار سمنان گفت: توسعه ورزش در استان جزو اولویت های کاری و از برنامه های مدیران دستگاه های اجرایی به شمار می رود.

خبرنگاران استاندار: توسعه ورزش از اولویت&zwnjهای مدیران استان سمنان است

به گزارش خبرنگاران، علیرضا آشناگر روز سه شنبه در ملاقات علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران با وی در محل استانداری سمنان بیان نمود: توسعه ورزش علاوه بر حل معضلات اجتماعی ، سبب ایجاد مصونیت برای ورزشکاران و جامعه خواهد شد.

وی اضافه نمود: جوانان و نوجوانان ما برای رشد و پرورش روحی و روانی خود احتیاج به الگو دارند و در حال حاضر الگوسازی های ورزشی با ویژگی ها و معیارهای مورد نظر بسیار کم شده است.

آشناگر ادامه داد: برای توسعه ورزش کشتی می توان علاوه بر استفاده از امکانات و توانمندی دستگاه های اجرایی، کوشش کرد تا ذهن مسوولان را که به واسطه مسائل مختلف جامعه کمتر به ورزش اختصاص می بابد، فعال تر نموده و از این توانمندی برای گسترش و توسعه ورزش استفاده کرد.

وی اعلام نمود: بدون شک مهمترین اقدام برای توسعه ورزش برنامه ریزی و ارائه الگوی کاری مناسب و اجرایی است.

آشناگر با بیان اینکه تمام ایرانیان کشتی را دوست دارند و با این رشته ورزشی مانوس هستند، گفت: برای رشد و توسعه این رشته ورزشی، تمام کوشش خود را به کار می گیریم و تا حد توان در تحقق این هدف مساعدت خواهیم کرد.

وی اضافه نمود: با توجه به توانمندی و ظرفیت های موجود در استان سمنان، مسئولان هیات کشتی می توانند با استعدادیابی از میان چهره های علاقمند و همچنین ظرفیت سنجی از امکانات و تجهیزات موجود، در جهت رشد بیشتر این رشته ورزشی کوشش نمایند.

استاندار سمنان گفت: هیات کشتی استان باید با ارائه برنامه راهبردی و عملیاتی، کوشش کند تا زمینه رشد و توسعه این ورزش پر هوادار را فراهم نموده و این استان را به عنوان یکی از استان های صاحب نام در عرصه کشتی مطرح کند.

منبع: ایرنا
انتشار: 15 دی 1399 بروزرسانی: 15 دی 1399 گردآورنده: nbdfars.ir شناسه مطلب: 194

به "خبرنگاران استاندار: توسعه ورزش از اولویت&zwnjهای مدیران استان سمنان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استاندار: توسعه ورزش از اولویت&zwnjهای مدیران استان سمنان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید