بیشتر دستگیری شهرداران در استان تهران مربوط به گذشته است

به گزارش وبسایت دانشجویی، پیرو انتشار خبر دستگیری بعضی شهرداران استان تهران، مدیرکل دفتر امور شهری و شورا های استانداری تهران با تاکید بر اینکه اخیرا و در امسال تنها دستگیری شهردار رودهن رخ داده است، گفت: بیشتر دستگیری شهرداران در استان تهران مربوط به سنوات گذشته است.

بیشتر دستگیری شهرداران در استان تهران مربوط به گذشته است

به گزارش ایسنا، علیرضا طاهری نسب ، با اشاره به صحبت های رییس کل دادگستری استان تهران درباره دستگیری بعضی شهرداران استان گفت: این خبر به صورت کلی بوده است؛ این درحالی است که اخیرا و درسال جاری تنها دستگیری شهردار رودهن در استان تهران را داشته ایم و سایر دستگیری شهرداران در استان تهران مربوط به سنوات گذشته و پیش از عید سال جاری بوده است.

به همین دلیل محمدجواد حشمتی مهذب، رییس کل دادگستری استان تهران از دستگیری تعدادی از شهرداران شهر های استان تهران از جمله لواسان، شهریار و رودهن خبر داده و گفته است: بعضی شهرداران مرتکب جرم رشوه خواری می شوند و از این رو عدم نظارت دقیق شورا های شهر موجب این آسیب ها می گردد. نظارت های لازم برای جلوگیری از جرائمی که اتفاق می افتد باید انجام گردد.

حشمتی همچنین علت اصلی جرائم رخ داده را زیاده خواهی مقامات اثرگذار در نهاد های شهری دانسته و گفته است: نظارت شورا های شهر و فرمانداران باید بیشتر گردد تا شاهد این قبیل مسائل نباشیم.

منبع: فرارو
انتشار: 13 آبان 1399 بروزرسانی: 13 آبان 1399 گردآورنده: nbdfars.ir شناسه مطلب: 62

به "بیشتر دستگیری شهرداران در استان تهران مربوط به گذشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیشتر دستگیری شهرداران در استان تهران مربوط به گذشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید