استاندار تهران: 60 هزار واحد مسکن ملی فاقد متقاضی

به گزارش وبسایت دانشجویی، استاندار تهران بیان کرد: 60 هزار واحد مسکن ملی در این استان فاقد متقاضی است که واجدین شرایط می توانند نسبت به ثبت نام این واحد ها اقدام نمایند.

استاندار تهران: 60 هزار واحد مسکن ملی فاقد متقاضی

به گزارش ایرنا، انوشیروان محسنی بندپی عصر یکشنبه در جلسه شورای مسکن با اشاره به مهم ترین موضوعات آنالیز شده گفت: مهمترین کار اتمام پروژه های مسکن مهر بود که متقاضیان از چندین سال پیش ثبت نام نموده و پول آن را پرداخت کردند.

به گفته وی، در این راستا 322 هزار واحد مسکن مهر در استان تهران داریم که 85 درصد تحویل داده شده و 15 درصد باقی مانده نیز معین تکلیف شد تا موانع آن برداشته گردد.

استاندار تهران ادامه داد: دستگاه های خدمات رسان اعلام آمادگی کرد تا نسبت به نصب انشعابات اقدام نمایند و با توجه به یاری شورای مسکن مقرر شد که از منابع داخلی شرکت شهر های جدید پردیس و پرند و بدون تحمیل بار اقتصادی به شهروندان اقدامات پیگیری گردد و تا 30 مردادماه واحد های باقی مانده تحویل داده گردد.

وی با اشاره به طرح مسکن اقدام ملی گفت: این طرح ویژگی خاص خود را دارد، در کنار شهر ها است و مسائل زیرساختی و دریافت خدمات زیربنایی را ندارند؛ از این رو شهرداران استان تهران مکلف شدند که در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.

محسنی بندپی اعلام نمود: 72 هزار مسکن اقدام ملی سهم استان تهران است که تا به امروز 12 هزار نفر ثبت نام شان نهایی شده و پول پرداخت کردند و 60 هزار واحد مسکونی فاقد متقاضی مسکن ملی در استان تهران داریم که که افراد می توانند سامانه را مطالعه و اگر ویژگی های آن را دارند ثبت نام نمایند و طبق زمان بندی ظرف دو سال این واحد ها تحویل داده می گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 27 خرداد 1400 بروزرسانی: 27 خرداد 1400 گردآورنده: nbdfars.ir شناسه مطلب: 489

به "استاندار تهران: 60 هزار واحد مسکن ملی فاقد متقاضی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استاندار تهران: 60 هزار واحد مسکن ملی فاقد متقاضی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید