کد خبر: ۱۰۷۴۱۲
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۸
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور:
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: رصد وظایف دستگاه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در سطح شهر، استان و کشور وظیفه قشر دانشجو بوده است.

داود گودرزی در جمع دانشجویان بسیجی دوره خط امام(ره) استان فارس اصلی ترین چالش برای انقلاب اسلامی را تربیت برشمرد و اظهار داشت: در صحنه جنگ زمانی باید ورود کنیم که خودمان را بشناسیم و طراحی دشمن را ببینیم و باید ببینیم طرف مقابل چه برنامه ای دارد و بعد اقدام کنیم.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور در ادامه گفت: آمریکایی ها به این نتیجه رسیده اند که جنگ سخت با ایران شدنی نیست و بر همین اساس سه کار را در دستور کار خود قرار دادند که شامل ادامه، گسترش تحریم ها و حمایت از جریان فتنه و در آخر تقویت جریان های معاند خارج از کشور است.

گودرزی اضافه کرد: آمریکا می خواهد با فشار تحریم ها ذائقه مردم را تغییر دهد تا از نظام خسته شوند و این طرح کلی دشمن است.

وی بیان داشت: یکی از مشکلات دولت دوازدهم پیروزی ترامپ است که همه معادلات دولت از بین رفت و ستون خیمه گفتمان دولت فرو ریخت.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور، استفاده نکردن از ظرفیت های داخل و نپرداختن به اقتصاد مقاومتی را دومین مشکل دولت عنوان و خاطرنشان کرد: از هم پاشیدن نظم نوین و ساختار نوین جهانی را مشکل دیگر دولت دوازدهم است.

گودرزی تصریح کرد:آمریکایی ها با تحلیل های خود به این نتیجه رسیده اند که ایران در آینده یکی از هفت قطب مدیریتی است اما این در حالی است که عده ای در داخل این را باور ندارند و یا خودشان را به نفهمی زده اند.

وی افزود: عده ای در دولت به دنبال سوژه سازی ها، جریان سازی ها و دوقطبی سازی های کاذب هستند که با این اقدامات از هدف اصلی غافل شویم.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور با بیان اینکه یک افسر جوان جنگ نرم باید این جنگ را بشناسد گفت: ما نسبت به طراحی دشمن باید گفتمان و تبیین انقلاب را ترویج دهیم و فریاد آرمان های امام را صدا بزنیم.

گودرزی ادامه داد: وقتی می گوییم همایش انقلابیون جوان یعنی دشمن بداند ما حضور داریم.

وی با بیان اینکه فرهنگ سیاسی ما مشکل دارد افزود: همه این مشکلات به دست مسئولان حل نمی شود.

این مقام مسئول بیان کرد: رصد وظایف دستگاه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در سطح شهر، استان و کشور وظیفه بعدی قشر دانشجو بوده و کارهای ایجابی از دیگر وظایف ما است.

گودرزی ادامه داد:کارها دولتی شده و نقش مردم نیز کمرنگ، اما حکومت ما مردمی است و ما دانشجویان باید این نقش را عملی کنیم.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر: