انیمیشن «فیلم لگو ۲» (The Lego Movie 2) که به عنوان دنباله انیمیشن «فیلم لگو» ساخته سال ۲۰۱۴ است از آخر هفته گذشته در سینماها اکران شد اما نتوانست طبق پیش‌بینی‌ها عمل کند و با فروش ۳۴ میلیون دلاری در افتتاحیه‌اش تقریبا ۲۰ میلیون دلار کمتر از آنچه پیش‌بینی شده بود فروخت.

به‌گزارش دیجی‌کالا‌مگ، در سال ۲۰۱۴ فیلم اول این مجموعه موفق شد فروش موفق ۴۶۹ میلیون دلاری را در سراسر جهان تجربه کند در حالی که فقط ۶۰ میلیون دلار بودجه برای ساخت آن صرف شده بود. همین موضوع و استقبال مخاطبان از اثر اول باعث شد استودیوی سازنده به فکر گسترش پروژه بیفتد و ساخت دنباله‌ای بر فیلم اول و در عین حال چندین فیلم دیگر در این مجموعه را در دستور کار قرار دهد.

در سال ۲۰۱۷ شاهد اکران «فیلم لگو بتمن» (The Lego Batman Movie) و «فیلم لگو نینجاگو» (The Lego Ninjago Movie) بودیم. جریانی که بالاخره در ماه میلادی جاری به اکران فیلم لگو ۲ هم رسید. اگر بخواهیم از زاویه دید منتقدان به این دنباله نگاه کنیم می‌توان ادعا کرد ساخته جدید استودیوی برادران وارنر در مجموع مورد پذیرش قرار گرفته گرچه ابدا به اندازه اثر اول تحسین نشده است. در حالی که فیلم اول از وبسایت متاکریتیک نمره ۸۳ را دریافت کرده بود و در میان ۴۳ نقدی که بر آن نوشته شده بود ۳۸ نقد مثبت و ۵ نقد میانه به چشم می‌خورد، این بار شاهد ۴۸ نقد هستیم که نمره متای فیلم را به ۶۵ رسانده و از مجموع ۴۸ نقد، ۳۶ نقد مثبت، ۱۰ نقد میانه و ۲ نقد منفی بر فیلم نوشته شده.

برای مشاهده ادامه مطلب کلیک کنید.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای پایگاه دانشجویی موزیک | دانلود آهنگ محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.