در چند هفته اخیر شایعاتی در مورد فیلم بعدی «وس اندرسون» به گوش رسید. در ابتدا شنیدیم که این فیلم ممکن است در فرانسه فیلمبرداری شود، جایی که اندرسون مدتی است سکنی گزیده. سپس شایعاتی منتشر شد در این باره که فیلم احتمالاً یک موزیکال است. اما اکنون به نظر می‌رسد که این اطلاعات به تأیید رسیده و اندرسون این بار وارد مرزهای جدید فیلمسازی خود شده باشد.

به گزارش سی نما، و به نوشته روزنامه فرانسوی «شارونت لیبر»، اندرسون فیلم بعدی خود را که هنوز عنوانی برایش در نظر گرفته نشده در انگولیم می‌سازد. در این گزارش آمده است که داستان فیلم در دهه ۱۹۵۰ میلادی روی می‌دهد و یک اثر موزیکال کمدی خواهد بود. با این حال، حتی با فاش شدن محل فیلمبرداری، قصه فیلم در یک شهر خیالی فرانسوی به وقوع می‌پیوندد.

شاید جذاب‌ترین و اسرارآمیزترین نکته فاش شده در این گزارش این باشد که بازیگری در نقش اصلی بازی می‌کند که در پنج سال اخیر برنده جایزه اسکار شده. اگرچه این اطلاعات فهرست را به شکل قابل‌توجهی کوتاه می‌کند اما باز هم بازیگرانی که این اطلاعات بر آنان منطبق شود کم نیستند و شامل «ادی ردمین»، «گری اولدمن»، «جولین مور»، «فرانسیس مک‌دورماند» و «اما استون» می‌شوند. اما با توجه به استایل فیلمسازی اندرسون می‌توانیم بازیگرانی چون «لئوناردو دی‌کاپریو»، «کیس افلک»، «متیو مک‌کانهی» و «جارد لتو» را اگرچه با اطمینان ولی نه قطعیت از این فهرست خارج کنیم.

برای مشاهده ادامه مطلب کلیک کنید.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای پایگاه دانشجویی موزیک | دانلود آهنگ محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.