شایعات همچنان در مورد بازیگر نقش شخصیت بتمن در فیلم جدید این شخصیت ادامه دارد و این مرتبه نام جک اوکانل انگلیسی مطرح شده است.

به‌گزارش زومجی به‌نقل از کامیک‌بوک‌مووی، باز هم شایعات جدیدی در مورد فیلم مورد انتظار The Batman (بتمن) مت ریوز بر سر زبان‌ها افتاده است و این مرتبه نیز صحبت از بازیگر نقش اصلی داستان است. یکی از درگیری‌ها و معماهای حل‌نشده کمپانی برادران وارنر (Warner Bros)، مربوط به شخصیت بتمن بعدی دنیای سینمایی دی‌سی است که آیا باز هم این نقش را به بن افلک بسپارند یا تصمیم دیگری بگیرند. این مرتبه اخباری جدید از این قضیه منتشر شده است مبنی بر اینکه کمپانی برادران وارنر به دنبال استخدام جک اوکانل، بازیگر سریال وسترن و درام Godless (بی‌خدا) است و به احتمال زیاد این بازیگر جای بن افلک را خواهد گرفت.

پس از اینکه بن افلک از کارگردانی فیلم The Batman کنار گذاشته شد، به‌ جای او مت ریوز، کارگردان فیلم Dawn of the Planet of the Apes (طلوع سیاره میمون‌ها) و فیلم War for the Planet of the Apes (جنگ سیاره میمون‌ها) برای کارگردانی فیلم جدید بتمن انتخاب شد. این بازیگر بنا به دلایلی که مشخص نیست، هنوز تصمیم قطعی خود را در رابطه با ادامه یا خداحافظی از نقش شخصیت بتمن نگرفته است و این موضوع نه تنها روی فیلم مت ریوز، بلکه روی دیگر آثار مرتبط با شخصیت بتمن نیز تأثیر گذاشته است. البته کمپانی برادران وارنر نیز موضع خود را مشخص نکرده است و مت ریوز نیز گویا علاقه‌ای ندارد تصمیم‌گیرندهٔ نهایی این داستان طولانی و خسته‌کننده باشد.

برای مشاهده ادامه مطلب کلیک کنید.

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای پایگاه دانشجویی موزیک | دانلود آهنگ محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.