محمدرضا زائری، در یادداشتی تلگرامی در واکنش به خبر بازداشت سعید مرتضوی، نوشت:

می‌گرفت، می‌بست، می‌آورد، می‌برد، تهمت می‌زد، دروغ می‌گفت، توهین و تحقیر می‌کرد، اختیار کامل داشت، جان و مال و ناموس مردم در دستش بود!

وقتی با لباس زندان جلویش ایستاده بودم گمان می‌کرد که به آخر دنیا رسیده‌ام و نمی‌فهمید که میز او آخر دنیا نیست!

مغرور بود و روی ابرها قدم می‌زد، هیچ کس را به حساب نمی‌آورد و تصور هم نمی‌کرد که روزی زور خدا بیشتر از زور و قدرت او باشد!

روزی که بعد از رفتن آقای هاشمی شاهرودی از قوه قضاییه پیگیر پرونده‌ام شدم، مسوول محترمی که قرار بود به من جواب بدهد گفت: ما به پرونده‌ات دسترسی نداریم، گم شده، نیست! گفتم: یعنی چه؟ مگر می‌شود پرونده‌ای گم بشود؟ پاسخ داد: سعید مرتضـوی سه تا از پرونده‌ها را به خانه‌اش برده، یکی پرونده توست! با تعجب گفتم: چه طور می‌تواند پرونده‌ای را ببرد؟ مگر می‌شود؟ گفت: بله خودمان هم می‌دانیم، خلاف قانون است، اما چه می‌شود کرد؟ مرتضوی است دیگر!

آری، مرتضوی بود دیگر! همه کار می‌توانست بکند و تصور هم نمی‌کرد که روزی جماعت محافظان و دور و بری‌هایش نتوانند کاری برایش بکنند!

سوراخ سنبه‌ها را خوب می‌شناخت و بلد بود چه کار کند، پای خیلی از چهره‌ها را وسط کشیده بود و دست خیلی از بزرگان را آلوده کرده بود، برای همین نگرانی نداشت، لابد با خودش فکر می‌کرد که اگر بخواهند به فلان ملک و ویلا و زمین و پولم گیر بدهند پای این هم گیر است و اگر بخواهند به بهمان تخلف قانونی و فساد حقوقی و قضایی‌ام پیله کنند دست آن هم توی کار است!

برای همین روزی که آقای محسنی اژه‌ای گفت مرتضوی را پیدا نمی‌کنند و مرتضوی همه کاره و مقتدر و با شکوه و با عظمت به عنوان یک مجرم فراری مضحکه‌ی خاص و عام شد، گفتم همین کافی است! حتی اگر حکم هم اجرا نشود همین کافی است! این ذلت و خواری برای کسی که مثل دادستان مشهد فکر می‌کرد فقط یک وجب از خدا پایین‌تر است کافی است! برای مرتضوی همین کافی است که مثل صدام با فلاکت و بدبختی توی یک گودال پنهان شود و مثل یک مفلوک بدبخت پشت گردنش را بگیرند و خبر دستگیری‌اش را هم یکی از مس,ولان قضایی رسماً اعلام کند! برای مرتضـوی همین کافی است! و تازه این فقط دنیاست که اصلاً قرار نبوده ظرفیت حساب و کتاب عدل خدا را داشته باشد! کو تا آخرت؟ کو تا آخرت برسد؟ باش و تماشا کن!

انتهای پیام

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای پایگاه دانشجویی موزیک | دانلود آهنگ محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.